görkem


Burçlar


         17 Nisan ile 6 Eylül arası Satrun Retro'sunun burçlara, yükselen burçlara ve Ay burçlarına olan etkilerı:
KOÇ: Tamamlamanız gereken kariyerle, işle veya aile büyükleri anne gibi figürlerle karmadan getirdiğiniz yarım kalmış konularda zorlanmalar yasayarak sorgulama süreci geçireceksiniz. Yarım kalmış işleri adaletli bir şekilde tamamlarsanız yolunuz açılacak ve başarı getirecek Satrun döngüsü bu süreçte. Ama halen hırs ve ben derseniz karmanızı tamamlayamaz ve sorumluluklar artar. Ama yeni ilişkiye başlanma gibi olaylar varsa kalıcı ve kaderınızı yasamanız gereken bir durum olacak sevgili Koçlar.
BOĞA: Bu süreç sizler için zorlanmalar olsa da kalıcı başarı getirecek ama adaleti elden bırakmadığınız sürece  olacak. Eğer hukuki veya eğitim veya uzak yerlerle iş deneyiminiz için destekler alarak sonuca varacaksınız. Bu süreç ağır işleyecek geçmiş karmanızdan getirdiğiniz enerjiyi boşaltmak için. Eski irtibatı kestiğiniz akrabalarla karşılaşmalar can sıkıcı konular ortaya çıkabilir sevgili Boğalar.
İKİZLER: Ödemeler geçte olsa yerini bulacak. Tabii bu da can sıkıcı olacak. Alacaklarınız varsa uzun suredir bekliyorsanız bu karmadan getirdiğiniz borç enerjisini deneyimleme süreci olacak. Cinsel sorun ve iletişim bozukluğu psikolojik sorunlara sebep olabilir, bazı İkizlerde. Bu sureçte kanla ilgili hastalıklar ve ufak tefek kazalara önlem almanız gereken durumlar yaşanabilecek. Gizli düşmanlar bilgilerinizi çalabilir ve bunu fark ederek can sıkıcı devreler geçirebilirsiniz sevgili İkizler. Bu süreçte bol dua veya meditasyon yanı hakla bir olun ki ruhsal rahatlayabilelim..
YENGEÇ: Zorlu bir süreç sızler için ikili ilişkilerde. Kendinizi sorgulama yapmadan harekete geçmeyiniz evli Yengeçler. İletişimde kendinizi ifade etmekte başarısız olarak yanlış anlaşmalara yol açacak. Bu da kopmalar getirebilir. Sizde karmadan getirdiğiniz partnerinize karşı manipülasyondan uzak kalın. Adalet yolunu bulacak. İş yerinizde veya eşle olan konuları alttan alırsanız sonuçta mutluluk size gelecek sevgili Yengeçler. Bu arada çocuk sahibi olabilirsiniz..
ASLAN: Çalışma ortamında sıkıntılı bir süreç yaşarken işten kopmalar veya patronsanız eleman çıkarmalar söz konusu olacaktır. Aman adaleti elden bırakmayınız. Çünkü karmik bir döngü sureci yaşıyor olacaksınız. Karmadan getirdiginiz yarım kalmış işleri tamamlama zaman dilimi bu 4 ay sürece. Yarım kalmış işlerde dönüşüm sağlayarak ani ani kararlar alacaksınız. Kronik rahatsızlığınız veya iyileştim dediğiniz hastalıklarınız gündeme gelebilir. Eğer varsa zorlanmalarla birlikte tam tedavi sureci.
BAŞAK: Aşk konularında dikkat! Aldanma veya aldatma enerjisi geziyor. Çocuklarla zorlanmalar yaşayabilirsiniz ama olumlu sonuçlar olacak. Çünkü iletişimde sorun kendini ifade edememe tartışmaya sebep verebilir. Daha dikkatli olunmalı konuşurken. Şans oyunları gibi, kumar gibi alışkanlıklardan uzak kalınmalı bu süreçte. Yani bu süreç risk alma sureci değil. Daha kalıcı sağlam konulara odaklanılmalı. Mesela sanatla alakanız varsa tam zamanı sevgili Başaklar..
TERAZİ: Baba veya aile içinde yanlış iletişimle birlikte can sıkıcı konular konuşurken kırıcı olmamak için temkinli olun. Patronla iletişim kurmakta çekinmeyin. Hakkınızı isteyiniz. Çünkü sizin hakınız olanı isteyeceksiniz. Eski mevzular gün yüzüne çıkarken sogulama yapacaksınız. Ben bunu şimdi anladım gibi şaşkınlıklar yaşayabilirsiniz. Kendinizi dipde gibi hissederek depresyon bir ruh halinde olaylarla sanki başa çıkamama duygusu içinde bulacaksınız. Halbuki yapılanma surecini değerlendirin. Yeni ev alma, taşınma ile ilgili gündemler var sevgili Teraziler.
AKREP: Kardeşler, yakın arkadaşlar, komşularla geçmişten gelen sorunları sorgulayacaksınız. Eskisi gibi verici fedakar olmaktan çıkıyor dengeyi sağlayacaksınız. Çünkü kadir kıymet bilinmediniz. Aşk konularında ani bitişler ani başlangıçlar sizin hayrınıza olacak görünüyor. Çocuklarınıza güven sarsılması yaşayabilirsiniz. Bence akışda kalın. Yeni eğitim konuları, evraklar ve yeni yolculuklar zihninizi yorarak  sorumluluklar almanızı sağlayacak bu süreçte. Kendinizden yasça büyük kişiler dönüşümünüzde yardımcı olacak. Canınızı sıkmayın; kalıcı güzel haberler var sevgili Akrepler..
YAY: Parasal konularda daralmaya veya size ait olan ne varsa herşeyden bu süreçte sorunlar yasamaya sebebiyet verirken alınan sözlerde aksamalar yasayacaksınız. Dikkatli olun! Depresyona girebilirsiniz. Satrun Retro'su karmadan getirdiğiniz kadersel enerji. Yani kimseyi suçlamayın. Kendinizi yargılar ve sorgularsanız herşey yerinde olacaktır. Herkesle herşeyi paylaşmayın, dengeyi sağlayın ve meditasyonla olumlumalar iç dünyanızı rahatlatabilir. Gönül işlerinde dağılmalar olabilir. Tansiyonunuza dikkat edin! Ruhunuzu yoruyorsunuz sevgili Yaylar..
OĞLAK: Kişisel yetenekleri olanlar bu süreçte kendilerini beceriksiz bir işe yaramayan melankolik bir dört ay süreci içinde olacaklar. Eğer estetik gibi ameliyatlar düşünüyorsanız bu süreçte zorlanmalar yaşarsınız, erteleyin derim. Gelecek korkusu, kaygısı zihninizi yiyip kemirtiyor olması işinize odaklanma eksikliği yaratıyor. Bu süreçte hiç birşeyden zevk almama durumu aşk konularında düşünmeden ani atılımlarda bulunarak can sıkıcı zaman dilimi geçirebilirsiniz. Olayları içe atmaktan vazgeçin, paylaşın ve olunmamalarla bu sureci rahat geçirebilirsiniz. Ellere kemikler dikkatli olun sevgili Oğlaklar.
KOVA: Sizler için bu süreç kendini ifade edememe durumu yüzleşmeyi sağlayacak. Karmadan getirdiğiniz ilişki enerjisi gün yüzüne çıkacak. Güvensiz yaklaşımınız ruh halinizi bozarak ve zihninizi yoracaksınız. Kronik rahatsızlıklar ortaya çıkabilir. Bu da ev ortamında sizi huzursuz kılacak. Devletle ilgili konularda olumlu haber alabilirsiniz ne kadar daralsanızda. Farkındalığınız artabilir bu da bakış açınızı değiştirecek ama öfke patlamalarına engel olmak için spor ve meditasyon ibadet size huzur sağlar sevgili Kovalar.
BALIK: Vakıflar, dernekler, hükümet alanlarında, yeni çevreler arkadaşlarla oldukça can sıkıcı olaylarla sorgulama sürecine girdiniz. Ben demeyi öğrenmek için birazda olsa haksızlığa uğrayarak öğreneceksiniz. Zihniniz çok yorgun. Çünkü kendinizi dağılmış hissediyorsunuz. Görüşmediğiniz arkadaşlar sizi arayabilir. Yarım kalmış konuları tamamlamak için iyi fırsat. Parasal konular ani giriş ve ani kayıplar verebilir. Miras meselesi olan Balıklar için adalet yerini bulacak.
         Sevgiler...