Sonya ÇAKIR


Burçlar


         Aşk evinde terazi burcunda yeni Ay oluşurken çocuklarla sanatla ortaklıkla parayla ve hukuki konularla gelişmeler olacak ve sevgili;
KOÇ: Hamile ya da doğum veya düşük haberi alabilirler ve ortaklık, aşk konuları zihninizi kemirirken ilerleyen zamanda cevabını bularak rahatlayacaksınız. Sosyal çevreden kalp kırıklıkları varsa bunlar sevgiye dönüşecek sağlık olarak böbreklerinizi yormayın.
BOĞA: Eğer işverenseniz yanınızda çalışanlardan olumlu gelişmeler ve yenilikler alacaksınız. Boğalar lüksü sevdiği gibi, para kaybı yaşayabilir. Estetik ameliyat için uygun zaman dilimi. Üroloji bölgesine dikkat.
İKİZLER: Risk sizi anlatırken yeni aşklara yelken açma dürtüsü içinde olacaksınız. değişim dönüşümdesiniz aman dikkatli olun.  Eski sevgililer evinizin önünde pat diye belirebilirler, sakın sivri dille konuları halletmeyin.
YENGEÇ: Anne, Baba, akrabalarınıza karşı artık zeytin dalını uzatma kararı alacaksınız.  Çünkü iş konusundaki olumsuzlukların iç dünyasından dışa yayıldığının farkına varacaksınız. Mesane bölgenize dikkat.
ASLAN: Kardeşler kuzenler arkadaşlar ve yolculuklarla ilgili konular zihninizi yorarken dikkatli olun. Bazı yanılmaları karşı tarafınızdan deneyimleyeceksin. Araç veya internet üzerinden yeniliklere hazır olun, bu arada ruhsal durumunuz sağlığınızı tetikleyebilir.
BAŞAK: Ruhunuz deviniyor ne yapabilirim yeni kazançları nasıl dönüştürebilirim derken şans gelecek. Kredi miras gibi konularda temkinli olun. Boyun fıtığı gibi baş bölgesinde ağrılara maruz kalabilirsiniz.
TERAZI: Eş ve sosyal cevre alanında sağlık konuları biraz gündem olacak görünürken artık ben demeyi öğrenin. Başkalarının sorunları fazlaca sıktı sizleri ve bunun farkına varacaksınız bu yeni Ay’la ruhunuzun yenilenmesine vesile olacak.
AKREP: Manevi daralmalar içten içe haykırışlar başlarken, ruhun sesini duyarak yön bulacaksınız eski yaptığınız iş veya çalışanlarla ani gelen haberler can sıkıcı olabilirken olayları sonuçlandıracak, gün yüzüne çıkacaksınız kilo almamaya dikkat…
YAY: Aman dikkat evli yaylar, sosyal çevreden bir aşk kokusuna kapılmayın ani eski aşklarla karşılaşma olabilir oldukça iki yıldır sıkıntılarınız yeterli bence. Dostlardan faydalı paylaşımlar var bel ağrılarına dikkat edin.
OĞLAK: Kariyer ve ev arasında daralmalar sıkışmalar olacak. Çünkü size ait olan bir konuda size yapılan entrika uzak yoldan haber varken birazda olsa aşk ve çocuk konularında güzel gelişmeler deneyimliyeceksiniz. Biraz sağlık konusunda ellerinize kollarınıza dikkat edin.
KOVA: Uzak yerlere yolculuklar ani gelişebilir. Aile ile ilgili sağlık sorunu olabilir bu haber. Uzak yerlerden iş anlamında köklü değişim hukuk ve para mevzuları gündeme geliyor. Kalbinizi yormayın, sevgiyle doldurun..
BALIK: Gelir kaynaklarınız değişebilir veya beklediğiniz hak edişiniz size gelebilir. Bu aralar rüyalarınız ve hissiyatınız inanılmaz rehber size ne düşünüyorsam oluyor dediğiniz dönemdesiniz. Değerlendirin ve kendinizi etrafınıza feda etmekten artık vazgeçme duyguları uyanacak.