Soner ARISOY


Gurur Dolu Yıllara


         Yerelde büyük bir özveriyle yayınlanan ve benim de ilk göz ağrım olan Çınar Kırşehir Gazetesi'nin ikinci yayım yılına girmiş olması, Kırşehir kadar ülkemiz için de önemlidir.
Yerelden genele, genelden evrensele bakış açısı ve anlayışı gereği belli bir vizyonu olan Çınar Kırşehir Gazetesi, aynı zamanda üstlendiği misyonla da halkın gönlünde yer tutan bir yayın organıdır. Temel amacı halkı bilgilendirmek ve bilinçlendirmek olan ve bu düsturda yayınlarına devam eden “Çınar” ismi gibi kendini yıllarca koruyabilecek potansiyeldedir.
         Bendeniz müsait oldukça ziyaretinde bulunduğum gazetemizin büyük bir özveriyle ve aynı şekilde büyük bir titizlikle çalışmalarına ve araştırmalarına şahit olmuşumdur.
Gazetemizde köşe yazarı olarak görev alan değerli ağabeylerim, ablalarım ve kardeşlerimin de yazdıkları yazılarla belirli bir bilgi birikimine sahip olduklarını biliyor ve yazılarını takip eden okurlarımızın da gördüğüne inanıyorum.
Yönetimde yer alan ağabeylerimin daha ilk günden bana göstermiş oldukları sıcak ve samimi davranışlar beni fazlasıyla memnun etmiş ve bizim bir aile olduğumuzu bana ziyadesiyle hissettirmişlerdir. Aile ortamı sıcaklığındaki çalışanları ve yazarlarıyla bir bütün olan Çınar Kırşehir, daha nice çınarlar yetiştirmeye aday bir gazete olmaya devam edecektir.
Gayemiz bizim içimizde bulunan bu sıcaklığı, yazılarımızla siz değerli okurlarımıza da hissettirebilmek ve bizimle bu yolda yürüyenlerden olmanızı görmektir.
Umarım uzunca yıllar bu aile ortamında yazmak nasip olur.
         Gazetemizin 2. Yıl başlangıcında tüm Çınar Kırşehir Gazetesi çalışanlarına teşekkürlerimi sunuyor, birlikte daha güzel ve hayırlı yıllara doğru ilerlemeyi aziz olan Allah’tan istiyorum.
Başarıların daim olsun ÇINAR KIRŞEHİR          !