Zehra Zümrüt Selçuk Vali Akın ile Görüştü!

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, 81 ilin valisiyle video konferans yöntemiyle görüştü.

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, 81 ilin valisiyle video konferans yöntemiyle görüştü. Kırşehir Valisi İbrahim Akın'ın da katılım sağladığı toplantıda Kırşehir'deki Ramazan ayı tedbirlerinin yanı sıra kısa çalışma ödeneği hususu da masaya yatırıldı. 
    Kırşehir Valisi İbrahim Akın instagram sayfasından yaptığı açıklamada toplantıya ilişkin "Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanımız Sayın Zehra Zümrüt Selçuk ve 81 il Valimizle Koronavirüs ile mücadele sürecinde sosyal yardımlar ve kısa çalışma ödeneği konularının değerlendirildiği toplantıda bir araya geldik, ardından
İlçe Kaymakamlarımız ve İl Pandemi Kurulu üyelerimizle Video konferans sistemi üzerinden yaptığımız toplantıda, ilimizde bugüne kadar alınan tedbirlerle birlikte Ramazan ayında alınacak ilave tedbirleri görüştük" ifadelerini kullandı. 
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk ise, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “81 Valimizle birlikte Sosyal Yardım Fazlarımızın sahadaki takibini konuştuk. Vefa Sosyal Destek Gruplarımıza, kolluk kuvvetlerimize sosyal yardımları vatandaşlarımıza ulaştırmadaki gayretleri için teşekkür ediyorum” dedi.
 


Yükleniyor

Yükleniyor

YükleniyorSezer eroglu
24.04.2020 11:39:15
Sayin valim ben cezaevinden yeni ciktim ve maddi durumum iyi degil sizden yardim bekliyorum

YAZARLAR