Yüz Yüze Eğitim Masaya Yatırıldı

Yüz Yüze Eğitim Masaya Yatırıldı

Kırşehir Milli Eğitim Müdürü Şevket Karadeniz'in de katılım sağladığı toplantıda Bakan Yardımcısı Mahmut Özer, Yüz Yüze Eğitim detaylarını anlattı.

Kırşehir ile birlikte 81 ilde 21 Eylül tarihi itibarı ile başlayacak olan Yüz Yüze Eğitim kapsamında izlenecek yollar ve alınacak tedbirlerin masaya yatırıldığı toplantı Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Mahmut Özer başkanlığında gerçekleştirildi ve Kırşehir Milli Eğitim Müdürü Şevket Karadeniz de online olarak toplantıya katıldı.

Okul öncesi eğitim ve ilkokul 1. sınıflar için başlayacak yeni haftaya ilişkin tüm planlamalar en ince ayrıntısına kadar kılavuz ve rehberler eşliğinde okullara ulaştırıldı. Okullardaki hazırlıkların detayları ise Bakan Yardımcısı Mahmut Özer'in 81 il müdürü ile gerçekleştirdiği koordinasyon toplantısında masaya yatırıldı. Temel Eğitim Genel Müdürü Cem Gençoğlu, Ortaöğretim Genel Müdürü Cengiz Mete, Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürü Kemal Varım Numanoğlu, Din Öğretimi Genel Müdürü Nazif Yılmaz, Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürü Mehmet Nezir Gül, Destek Hizmetleri Genel Müdürü İsmail Çolak ile Bilgi İşlem Dairesi Başkanı Özgür Türk'ün de katılımıyla gerçekleştirilen koordinasyon toplantısında okullardaki yüz yüze eğitim öncesinde sahadaki son hazırlıklar, tüm öğretim düzeylerindeki uzaktan eğitim altyapısıyla ilgili çalışmalar ele alındı.


Yükleniyor

Yükleniyor

YükleniyorYAZARLAR