Vali Akın'dan VDS ziyareti

Kırşehir Valisi İbrahim Akın, Vefa Sosyal Destek Grupları ile 112 Acil Çağrı Merkezini ziyaret ederek personelin bayramını kutladı.

Kırşehir Valisi İbrahim Akın, Koronavirüsle mücadele sürecinde Ramazan Bayramı boyunca sokağa çıkma kısıtlaması bulunan vatandaşların hizmetinde olan Vefa Sosyal Destek Grupları ile 112 Acil Çağrı Merkezini ziyaret ederek personelin bayramını kutladı.

Kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan personel ile gönüllülerinde de yer aldığı ve 7/24 hizmet veren Vefa Sosyal Destek Grubunun ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgiler alan Kırşehir Valisi İbrahim Akın, personele emeklerinden dolayı teşekkür etti.

Devlet olarak her zaman milletimize hizmet etme gayretinde olduklarını belirten Kırşehir Valisi İbrahim Akın, “Sizler, Ramazan Bayramında fedakârlık ederek çalışıyorsunuz. Hepinize göstermiş olduğu vefakârlıktan dolayı teşekkür ediyor, bayramınızı tebrik ediyorum. Tüm kamu kurum ve kuruluşlarımızla vatandaşlarımızın her zaman yanındayız.” dedi.

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Atakan Alan ve 112 Acil Çağrı Merkezi Müdürü Selim Yılmaz’dan bilgiler alan Kırşehir Valisi İbrahim Akın'ın ziyaretleri, çalışmalarda emeği geçen Vefa Sosyal Destek Ekiplerine teşekkür ederek, işlerinde kolaylıklar dilemesi ile sona erdi. Kırşehir Valisi İbrahim Akın, ayrıca, halkın can ve mal güvenliği için gece-gündüz çalışan İl Emniyet Müdürlüğü personeli ile de bayramlaştı.

 


Yükleniyor

Yükleniyor

YükleniyorYAZARLAR