Vali Akın, Çiçekdağı ve Akçakent'te denetimde

Vali Akın, Çiçekdağı ve Akçakent'te denetimde

Kırşehir Valisi İbrahim Akın, Çiçekdağı ve Akçakent ilçelerinde Koronavirüs ile mücadele kapsamında alınan tedbirlere yönelik denetimler gerçekleştirdi.

Ülke genelinde olduğu gibi ilimizde de gerçekleştirilen denetimler kapsamında daha önce diğer ilçelerimize giderek incelemelerde bulunan Vali İbrahim Akın, bugün de Çiçekdağı ve Akçakent ilçelerinde Koronavirüs Denetimi yaparak vatandaşlara ve esnaflara Koronavirüs tedbirlerine uyulması konusunda uyarılarda bulundu.

Programına Çiçekdağı Kaymakamlığını ziyaret ederek başlayan Vali İbrahim Akın, Kaymakam Burhanettin Yavaşi’ye hayırlı olsun dileklerini ileterek ilçede Koronavirüsle mücadele kapsamında yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Ardından ilçe merkezinde esnaflara ve vatandaşlara tedbirlere uyulması yönünde hatırlatmalarda bulunan Vali Akın'ın programında İl Emniyet Müdürü Murat Türesin ile Çiçekdağı Belediye Başkanı Hasan Hakanoğlu da yer aldı.

Vali İbrahim Akın, daha sonra Akçakent’e geçti. Son kararname ile Akçakent Kaymakamlığına atanan Saliha Karataş’a hayırlı olsun dileklerini ileten Vali Akın'a İl Emniyet Müdürü Murat Türesin ile Akçakent Belediye Başkanı Yılmaz Kılıç eşlik etti. Denetim sırasında yaptığı konuşmada öncelikli amaçlarının toplum sağlığını korumak olduğunu ifade eden Vali İbrahim Akın, salgınla mücadelede 3 önemli kural olan maske, mesafe ve temizlik hususlarına hassasiyet göstermeleri yönünde Akçakentli vatandaşlarımıza uyarılarda bulundu.


Yükleniyor

Yükleniyor

YükleniyorYAZARLAR