Tek Yürek Olduk!

Kırşehir, İdlib'de Esed rejimi saldırısı sonucu 33 Mehmetçiğin şehit olmasına ilişkin tepkilerini dile getirerek, devletin ve TSK'nin yanında oldukları mesajını verdi.

    Kırşehir, İdlib'de Esed rejimi saldırısı sonucu 33 Mehmetçiğin şehit olmasına ilişkin tepkilerini dile getirerek, devletin ve TSK'nin yanında oldukları mesajını verdi.
    Suriye’nin İdlib kentinde Esed rejiminin saldırısı sonucu 33 askerin şehit edilmesinin ardından Türk Silahlı Kuvvetlerine (TSK) destek çığ gibi büyüyor.
    Konuya ilişkin Kırşehir Valisi İbrahim Akın, yayımladığı taziye mesajında “Kahraman şehitlerimize Allah'tan rahmet, aziz milletimize sabır ve baş sağlığı, yaralı askerlerimize acil şifalar dilerim” dedi.
MEKANLARI CENNET OLSUN
    Saldırıda ağır yaralanan askerlerimiz Cilvegözü Sınır Kapısı'ndan Türkiye'ye getirildi. Şehit olan askerlerin isimleri belli olmaya başlarken, acılı ailelerine de haber veriliyor.  Kırşehir Valisi İbrahim Akın, “Hepimizin gözü yaşlı, acımız çok büyük. Türkiye’nin milli güvenliğini sağlamak üzere İdlip’te görev yapan askerlerimize, rejim unsurları tarafından gerçekleştirilen alçak saldırıda şehit olan kahramanlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz.”
    AK Parti Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli: "Şehit olan kahraman askerlerimize Allah'tan rahmet, yaralı askerlerimize de acil şifalar diliyorum. Milletimizin başı sağolsun. Rabbim ordumuzu muzaffer eylesin. Kahraman ordumuz İdlib’teki alçak saldırının hesabını sormaya, rejim güçlerine en ağır şekilde, misliyle karşılık vermeye devam ediyor. Gün; bir olma, birlik olma, beraber olma günüdür. Gün; Devletimize Mehmetçiğimize sahip çıkma günüdür... Rabbim askerlerimizin yar ve yardımcısı olsun."
    CHP Kırşehir Milletvekili Metin İlhan: "Hatay Valimizden gelen acı haberle yüreğimiz dağlandı. Şehit olan askerlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine ve milletimize başsağlığı ve sabır diliyorum. Allah Mehmetçiğimizi korusun."
    AK Parti Ankara Milletvekili Kırşehirli hemşerimiz Hacı Turan: "Kandil gecesi kalleşçe vurulan Mehmetçiklerimiz üzerinden ülkemizi yıpratma kampanyası yürüten başta Fetöcü hainler olmak üzere tüm vatan millet düşmanlarına en iyi cevabı yine Mehmetçiklerimiz şehitlerimizin kanını yerde bırakmayarak veriyor."
    Mucur Belediye Başkanı Atılgan Yılmaz: "Bu Mübarek Gecede Şehit Düşen Askerlerimize Allah'tan Rahmet, Ailelerine ve Yakınlarına Başsağlığı diliyorum. Allah acılarını dindirsin İnşallah. Yaralı askerlerimize Rabbim acil şifalar ihsan eylesin. Acımız büyük. Başımız sağolsun Türkiyem."
    Kaman Belediye Başkanı Necati Çolak: "Suriye’de rejim tarafından gerçekleştirilen hain saldırıda Şehit düşen 33 kahraman askerimize Allah’tan rahmet, ailelerine sabırlar, yaralı olan 32 askerimize ise acil şifalar dilerim. Yüce Türk Milletimizin başı sağolsun."
    Çiçekdağı Belediye Başkanı Hasan Hakanoğlu: "Başın sağolsun Türkiyem. Şehitlerimize Allahtan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum."
    Kırşehir İl Genel Meclisi Başkanı Hacı Ömer Seyfi: "İdlib'den gelen acı haber, kor olup yüreğimizi yaktı. Suriye'nin İdlib bölgesinde rejim tarafından gerçekleştirilen hain saldırı sonucu Şehit olan Kahraman Mehmetçiklerimize Allah’tan rahmet, Aziz Milletimize ve ailelerine sabır ve başsağlığı , yaralı Mehmetçiklerimize acil şifalar dilerim. Bu kalleşliğin bedeli en ağır şekilde ödetilecektir. Milletimizin başı sağolsun."
    Kırşehir Tarım ve Orman İl Müdürü Kenan Şahin: " Rabbim sizleri muhafaza etsin. Şehitlerimize Allah rahmet, yaralı gazilerimize acil şifalar versin. Aziz milletimizin başı sağolsun!"
    Kırşehir Gençlik ve Spor İl Müdürü Faruk Şahin: "Tâ ki yükselsin ezanlarla müeyyed nâmın, Galip et çünkü bu son ordusudur İslâm'ın..." İdlib’de meydana gelen hain saldırıda şehit olan kahraman askerlerimize Yüce Allah’tan rahmet, yaralılarımıza ise acil şifalar diliyoruz. Milletçe başımız sağolsun."
    Kırşehir AFAD Müdürü Metin alpaslan: "İdlib'de rejim güçlerinin menfur saldırısında şehit olan kahraman askerlerimize Allah'tan rahmet, kederli ailelerine sabır, yaralı askerlerimize acil şifalar dileriz. Milletimizin başı sağolsun."
    Kırşehir İŞKUR İl Müdürü Metin Ülgen Kaya: "Allahım şu mübarek gün sen milletimize sabırlar ver, Askerimize muzafferiyetler ver. Analara, bacılara gardaşlara Sabırlar ihsan eyle. Kafir gavuru kahrı perişan eyle. Amin." ifadelerine yer verdiler.
    Görünen ordularımıza görünmeyen ordularınla yardım et Allah'ım. Çınar Haber Merkezi olarak şehitlerimize Allah'tan rahmet kederli ailelerine sabır diliyoruz.  Başımız sağolsun.
 
YAZARLAR