TEB Kırşehir'in "Gözdesi!"

TEB Kırşehir Şube Müdürü Gözde Köksal ve ekibi, bankalarını tercih eden müşterilerinin problemlerine çözüm odaklı yaklaşarak, vatandaşların sorunlarını kısa süre içerisinde çözüme kavuşturuyor.

         Türk Ekonomi Bankası (TEB) Kırşehir Şubesi, güler yüzlü hizmet politikası ve çözüm odaklı çalışmalarıyla göz kamaştırmaya devam ediyor.

         TEB Kırşehir Şube Müdürü Gözde Köksal ve ekibi, bankalarını tercih eden müşterilerinin problemlerine çözüm odaklı yaklaşarak, vatandaşların sorunlarını kısa süre içerisinde çözüme kavuşturuyor.

http://www.kirsehirhaber365.com/resimler/2020-10/3/106225183380454.jpg

         Türkiye'nin en köklü kuruluşlarından bir tanesi olan TEB, Kırşehir'de gerçekleştirdiği çalışmalar ile Kırşehirlilerden büyük takdir toplarken,      hizmet mükemmeliyetine ve müşterilerine kendini adamış, tüm paydaşlarına aynı şeffaflık ile yaklaşan, işini tutkuyla icra eden, tüm riskleri izleyen       ve yöneten, disiplinli, bilgi ve analize dayanan objektif bir kredi kültürüne sahip, hizmete odaklanmış, sürekli kendisini yenileyen profesyonel bir         kadro ile dünya standartları üzerinde teknolojik bir altyapıyı barındıran, sürdürülebilir ve karlı büyümeye odaklı bir banka olarak hizmet veren             banka adeta bir fabrika gibi çözüm odaklı hizmet sunuyor.

         TEB Kırşehir Şubesi Müdürü Gözde Köksal ve ekibi, hem müşterileri hem de çalışanları için Türkiye’nin en yenilikçi ve en pratik bankası olmak       için gece gündüz demeden çalışırken, vatandaşlara sunduğu güler yüzlü hizmet kalitesi ile de alkış topluyor.

         Kırşehir'in özellikle pandemi sürecinde en fazla ihtiyacı olan güler yüzlü hizmet politikasının zirveye ulaştığı Kırşehir TEB'de vatandaşlar sorunlarına da anında çözüm bulabiliyorlar. Değişen pazar ve müşteri ihtiyaçlarına duyarlı, önerilere açık, hızlı ve hatasız bir şekilde, yasal şartlara, etik ilkelere bağlı kalarak iş sürekliliği ve güvenilirliği temel alan hizmetleri ile, yönetim ve çalışan bütünlüğüne, ekip çalışmalarına, eğitime ve iletişime önem veren Kırşehir TEB ekibini TEB Kırşehir Şubesi Müdürü Gözde Köksal nezdinde tüm ekibini tebrik ediyor, çalışmalarında kolaylıklar diliyoruz.

        

        

 


Yükleniyor

Yükleniyor

Yükleniyorkırşehir dalakçı
3.10.2020 11:54:55
tebrikler

YAZARLAR