Tarladan sofraya her alanda sahada

Kırşehir Tarım ve Orman İl Müdürlüğü ekipleri Ramazan Bayramı’nda da tarlada ki mesaisini sürdürdü. Gıda arzının devamlılığı ve gıda güvenliği konularında üstlendiği sorumlulukları 7 gün 24 saat mesai anlayışı içerisinde yerine getiren Kırşehir Tarım ve  Orman İl Müdürlüğü ekipleri, bayramda da çalışmalarına devam etti. Bayram süresince gıda denetimlerine ve süne mücadelesi çalışmalarına ara vermeden devam eden ekipler, tüm işletmelerde gıda güvenliği, hijyen ve sosyal mesafe kuralları için denetim yaparken, üretimin sekteye uğramaması için de sahada çiftçilerin yanında yer alarak süne mücadelesi ve bitki çıkış kontrolleri başta olmak üzere çalışmalarını sürdürdü. 
Kırşehir Tarım ve Orman İl Müdürlüğü ekiplerinin çalışmalarına katılarak gıda denetimleri ve arazide süne tespiti, kıymetlendirme çalışması ve bitki çıkış kontrolleri yapan Kırşehir Tarım ve Orman İl Müdürü Kenan Şahin, bir değerlendirme yaparak, şunları söyledi:
“Hem tarlada üretim durmamalı hem de gıda arzı devamlı olmalı, biz bunların devamlılığı için tarladayız, marketteyiz, fırındayız. Ekiplerimiz 7 gün 24 saat görev başında.” dedi
 


Yükleniyor

Yükleniyor

YükleniyorYAZARLAR