Sosyal hayatı destek kredi paketi hazır

    Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası resmi internet sitesi üzerinden pandemi sürecinde Kırşehirlileri bilgilendirmeye devam ediyor. Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Resmi internet sitesi üzerinden Kırşehirli vatandaşlara ‘Sosyal Hayatı Destek Kredi Paketi’ hakkında bilgilendirdi. Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası resmi internet sitesi üzerinden yapılan yazılı açıklamada şu bilgiler aktarıldı:
   “Dünya genelinde salgına dönüşen Korona virüs ile ilgili gelişmelerden doğrudan veya dolaylı olarak olumsuz etkilenen ve/veya etkilenmesi muhtemel yerli üretim yapan firmaların desteklenmesi ve küresel pandemiden normalleşme sürecine geçiş ve sosyal hayatın canlanması ile birlikte Kamu bankaları, müşterilerine mobilya, elektronik, beyaz eşya, ev tekstil, çeyiz, küçük ev aletleri, ev boya-seramik-kapı ve pencere sistemleri, bisiklet vb. ihtiyaçların finansmanının sağlanması amacıyla “Sosyal Hayatı Destek Kredi Paketi” oluşturulmuştur.
Kredi paketi 2 ana başlıkta katkı paylı veya faturalı olmak üzere kullandırabilecek; azami 6 ay ödemesiz olmak üzere 60 ay vade uygulanacak olup asgari kredi limiti 3.000 TL, azami kredi limiti ise 30.000 TL’dir. Bir müşteri azami kredi tutarına kadar birden fazla kredi kullanabilecektir.”
 


Yükleniyor

Yükleniyor

YükleniyorYAZARLAR