Salih Hançer ve Mahmut Şefik Koç sağlıklı yaşam için pedal çevirdi

20 kilometreyi devirdiler!

Gazetemiz Çınar Kırşehir'in Spor Muhabiri Salih Hançer ile Medya ve Siyaset Akademisi Derneği Kırşehir Şube Başkanı Mahmut Şefik Koç’un önceki akşam Kırşehir-Özbağ arasındaki bisiklet turu sosyal medya hesaplarından geniş yankı buldu.

Birçok kesim bu ikilinin spor yapmalarını takdirle karşılarken, özellikle Salih Hançer’in bisiklet sürerken eline telefonu alıp videolu bir şekilde Kırşehir halkının Bisiklet sürmesi gerektiğini açıklaması izlenme rekorları kırdı.

Sporun sadece takım sporlarında olmadığını bireysel olarak ta yapılan sporların faydalı olduğunu söyleyen Salih Hançer ve Mahmut Şefik Koç’un bu örnek davranışı gençlerin bisiklet sürme alışkanlıklarını bir kat daha artırdı.

Kırşehir’de gazetecilik anlamında sosyal medya hesaplarını en iyi şekilde kullanan bu ikilin bisiklet turu yapmasının ardından da güzel yorumlar geldi.

Özellikle Kırşehir Ülkü Ocakları Başkanı Ahmet Akbayır, Salih Hançer’in İnstagram’daki fotoğrafın yorum bölümüne, “Bir daha bisiklet turu yaptığınızda beni de davet ederseniz çok mutlu” olurum demesinin ardından Salih Hançer ise: “Ne demek Başkanım. Söz bir dahaki sefere seni de çağıracağız. Yanımızda olmanız bizler için büyük bir şeref” diyerek yorumuna cevap verdi.

Bu ikiliye özellikle şeritleri ters kullandıklarına dair eleştirilerde geldi.


Yükleniyor

Yükleniyor

YükleniyorMahmut Şefik Koç
19.08.2020 12:59:30
Bir sonraki etap Özbağ ilerisi CEMELE KÖYÜ, Sonraki etap ÇUĞUN KÖYÜ, Sonraki etap MUCUR tarafı İNAÇ KÖYÜ

YAZARLAR