Resmi Açıklama Yapılmayan Hiç Bir Habere İtibar Etmeyin!

Tribün Lideri Yaşar Adıgüzel’den sert tepki!

Kırşehir Belediyespor Futbol Takımın Diriliş40 Taraftar Grubu Tribün Lideri Yaşar Adıgüzel sosyal medya hesabından yaptığı açılamada yeşil-beyazlı taraftarların yönetim kurulunun resmi sayfadan yapmadığı hiçbir habere itibar etmemelerini istiyor.

Tribün Lideri Adıgüzel: “Kırşehirspor bizim çizgimizdir. Bizler bu takım için çok deplasmanlara gittik ve giderken de hiçbir menfaat gözetmeden desteğimizi verdik bundan sonrada vermeye devam edeceğiz. Ben şahsım ve grubumun temsilcisi adına resmi açıklamalar yapılmadığı hiçbir habere itibar etmesinler. Bırakın deplasmana, Ahi Stadyumuna bile gelmeyen şahıslara bakıyorum da klavyeden yazar olmuş. Özellikle Ankara’da bulunan ve sayıları bir elin parmağını geçmeyen taraftar grubu olan Green Wolves isimli taraftar grubunun sayfasında mahalle baskısından dolayı yazdığı yazıyı taraftarlarımıza bir hareket olarak sayıyor ve hemen bu hatalarından dönüp sayfalarındaki haberi kaldırmalarını istiyoruz. Kimse Kırşehirspor’dan üstün değildir. Bizler bu takımın iyi günde kötü gününde hep yanında olacağız. Şuandaki mevcut yönetimde yer alan büyüklerimize inanıyor ve kendilerinin her zaman yanında olacağımızı bilmelerini istiyoruz. Başka memleketten buraya müdahale eden şahısları bizler artık sosyal medya hesaplarından engelleyip bir daha o şahısların Kırşehirspor üzerinden prim yapmalarına izin vermeyeceğiz. Artık geçmişe bizler sünger çektik ve yaşanan sıkıntılardan herkes dersler çıkardı. Yeni oluşan yönetimle birlikte taraftarlarımızı ve basınımızı arkamıza alarak bu sezon hedeflediğimiz yoldan ilerlemek istiyoruz.

AYNI TEPKİ OKTAY DEMİR’DEN DE GELDİ!

"SOSYAL MEDYADAN KIRŞEHİRSPOR'A ZARAR VEREN PAYLAŞIMLAR YAPMAYIN..."

'Kırşehirspor Haber ve Transfer Merkezi' Sosyal Medya Genel Yayın Yönetmeni Oktay Demir sayfamızı 'Kırşehir Maç Gazetesine' yaptığı açıklamada: "Son günlerde sosyal medya üzerinden Kırşehir Belediyespor Futbol takımımıza yapılan çirkin yorumları ve eleştirileri görmeye başladım. Bu tip yorumlar ve eleştiriler takımımıza çok ciddi bir şekilde zarar veriyor. Lütfen Kırşehirspor taraftarları olarak sosyal medya üzerinden takımımıza zarar veren paylaşımlarda bulunmayalım. Herkes işine baksın. Kırşehir Belediyespor'un kendi resmi sayfasından ve Gazete kuruluşlarından yapılan açıklama ve haberler dışında herhangi bir sayfanın paylaşımlarını ciddiye almayın, hatta öyle vasıfsız sayfaları engelleyin. Onlar Kırşehirspor'a faydadan çok zarar veriyor. Bizlerde sayfa yönetiyoruz. Fakat yönetimin ve resmi sayfamızın paylaşımları dışında hiç bir şekilde duyduklarımızı hemen sayfada paylaşmıyoruz. Herkes kendi işini yapsın. Lütfen Gazeteciler dışında sosyal medya açıkta Kırşehirspor ismi adında paylaşım yapmasın. Yönetimimiz gerçekten özveriyle çalışıyor. Bi bekleyip görelim. Sabredelim herşey eskisi gibi olacak. Bu takıma destek verip sahip çıkmak zorundayız." diye konuştu.

(Haber-Fotoğraf: Salih HANÇER)


Yükleniyor

Yükleniyor

YükleniyorYAZARLAR