Ramazan Kombıçak’ta adaylığını açıkladı

Ramazan Kombıçak’ta adaylığını açıkladı

Ramazan Kombıçak’ta adaylığını açıkladı
Ramazan kombıçak Kimdir?

1954 yılında Kırşehir’in Dedeli Köyünde dünyaya geldi. İlk okulu doğduğu köyde bitirdi. Orta tahsilini Kayseri İmam Hatip Okulunda 2’nci Bölüm İmam Hatip Lisesini Kırşehir İmam Hatip Okulunda 1975 yılında bitirdi. Evli ve 4 çocuk babası olan Kombıçak, 1975-1980 yıllarında Mucur Merkez Selçuk Camii İmam Hatiplik görevi yaptı. 1980 yılında öğretmenlik görevine başladı.
Türkiye’nin illerinde öğretmenlik ve idarecilik görevinde bulunan Ramazan Kombıçak. Rahmetli Necmettin Erbakan hocanın döneminde partinin çeşitli kademelerinde görev aldı. Milli görüş yolunda beraber yürüdü. 2011-2014 Ak Parti merkez ilçe teşkilatında görev aldı. Davası ve reis ile beraber bu yolları yürümek sevdamız Vatanın hadimi olmak parti ve bu dönemlerde teşkilat olarak bir ağabeye ihtiyacı olduğunu düşünerek. Hep beraber el ele gelecek güzel günlere demek için bendeniz de Ak Parti il teşkilatı adayı olarak kendimi açıkladım. Bir kertenkele misali İbramlerin yolunda olmak için. Müracaat bendenizden takdir Allah’tandır.


Yükleniyor

Yükleniyor

YükleniyorNurettin Demir
16.11.2020 21:13:23
Allah çıktığın yol-da kolaylık versin inşallah mevlâm yar ve yardımcın olsun doğru bildiğin yol-da yürümenin gururuyla doğruları savunmaya devam et REİSİN SENİN dava arkadaşlarına ihtiyaç var bu yol-da bizlerde sonuna kadar yanında oldugumuzdan emin ol davan davamızdır selamlar hocam

YAZARLAR