Psikolog Cemile Aktaş, gençleri tedbirler konusunda bilgilendirdi

Psikolog Cemile Aktaş, gençleri tedbirler konusunda bilgilendirdi

Normalleşme kapsamında Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün antrenmanlara katılan sporculara önceki gün İl Müdürlüğü Psikoloğu Cemile Aktaş tarafından Pandemi süreci hakkında bilgilendirme, Korona virüsten (covid-19) korunma yolları ve bu süreçte yaşanabilecek psikolojik etkenler üzerine bilgilendirme yapıldı.

Kırşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nde farklı dallarında açılan Yaz Spor Okulları tam gaz devam ediyor.

Tesislerinin, gençlerin daha rahat ve daha sağlıklı bir ortamda spor yapmaları için elinden gelen imkanları kullandıklarını söyleyen İl Müdürü Numan Nafiz Şahin, gerekli tedbirleri aldıklarını ve sporcuların sağlıklı ortamda spor yaptıklarını söyledi.

İl Müdürlüğü Psikoloğu Cemile Aktaş önceki gün tesislerde spor yapan gençlerle bir araya gelerek Koronavirüs tedbirleri kapmasında gençlere bilgiler verdi.

Gençlerle bir araya geldikten sonra gazetemiz ‘Çınar Kırşehir’e açıklamalarda bulunan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Psikoloğu Cemile Aktaş, “Ülker olarak gerçekten oldukça zorlu ve sıkıntılı günler geçiriyoruz. Bu doğrultuda bir çok sporcularımızın velileri maalesef bu durumda çocuklarını buralarda spor yapmaya göndermiyor. Bizlerde tesislerimizde farklı dallarda spor yapan gençlerimiz ile bir araya gelerek onları Pandemi süreci geçirdiğimiz bu dönemde bilgilendirmeye çalışıyoruz. Bizler için spordan ziyade insan sağlığı her zaman önde geliyor. Elimizden geldiği kadar genç kardeşlerimizle bir arada olup onların spor sevgisini devam ettirmek için büyük çaba harcayacağız. İnşallah bu hastalıkta en kısa zamanda biter ve bizlerde eski günlerimize geri döneriz” açıklamasında bulundu.

(HABER: SALİH HANÇER)

 


Yükleniyor

Yükleniyor

YükleniyorYAZARLAR