Özel İdare'den Yatırımlara İnceleme

Kırşehir İl Özel İdaresi, yatırımları yakından incelemek amacıyla ziyaretlerini sürdürüyor.

 Kırşehir İl Özel İdaresi, yatırımları yakından incelemek amacıyla ziyaretlerini sürdürüyor.

        İl Genel Meclis Başkanı ve Özel İdare Genel Sekreteri Çiçekdağı İlçemizde çeşitli ziyaretlerde bulundular.

        İl Genel Meclis Başkanı Hacı Ömer Seyfi, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Kurtuluş Yılmaz ve İl Genel Meclis Üyemiz Eyüp Baran Çiçekdağı ilçeye yeni atanan Kaymakam Burhanettin Yavaşi’ye makamında ziyaret ettiler. Yeni göreve başlayan Kaymakam Burhanettin Yavaşi’yi hayırlı olsun temennisinde bulunan heyet,yeni görevinde başarılar diledi.

        Çiçekdağı ilçesine yapılacak yatırımlar ve hizmetler hakkında görüş alışverişinde bulunulan ziyarette bu yıl ve gelecek yıl Çiçekdağı'na yapılacak olan yatırım ve programların ilçeye, köylere ve vatandaşlara hayırlı olması dilendi.

 

        Kaymakam Yavaşi’de ziyaretten dolayı konuklarına teşekkür etti. Çiçekdağı ilçesini daha ileriye taşıyabilmek için ortak akıl ve istişareler ile birlikte çalışacaklarını ifade etti.         İl Genel Meclis Başkanı, Genel Sekreter ve beraberindeki heyet İl Özel İdaresi tarafından yapımı gerçekleştirilip hizmete sunulan, su,alt yapı ve yol çalışmalarını ve şuan diğer çalışmaların devam ettiği köylerde incelemelerde bulundular.

        Daha sonra Çiçekdağı Gölcük köyünde, köy muhtarı ve köy sakinleri ile bir araya gelen heyet, köylülerin talep ve isteklerini dinleyip çeşitli istişarelerde bulundular.

        Köylere yapılan hizmet ve çalışmaların vatandaş tarafından takdir edildiğini görmenin memnuniyeti ve teşekkürleri kabul eden İl Genel Meclis Başkanı Seyfi ve Genel Sekreter Yılmaz daha sonra Çiçekdağı ilçesinden ayrıldılar.


Yükleniyor

Yükleniyor

YükleniyorYAZARLAR