Öğrencilere Tablet Yardımı Yapılacak

Kırşehir Ticaret Borsası öğrenciler için başlatılan tablet kampanyasına ilişkin resmi internet sayfası aracılığıyla detaylı bilgiler aktardı.

Kırşehir Ticaret Borsası öğrenciler için başlatılan tablet kampanyasına ilişkin resmi internet sayfası aracılığıyla detaylı bilgiler aktardı.

Kırşehir Ticaret Borsası'ndan yapılan açıklamada şu bilgilere yer verildi: " Bilindiği üzere, Birliğimizce  yapılan eğitim yardımının bu sene öğrencilere tablet bilgisayar dağıtımı şeklinde yapılacağı bildirilerek bir çalışma başlatılmıştır.

  Bu çalışmaya Birliğimizce sağlanacak katkının yanı sıra, Oda/Borsalar kendi bütçelerinden ilave tablet alımı yapa bileceklerdir.

  Ayrıca, Yönetim Kurulu Meclis ve Meslek Komite üyelerimiz başta olmak üzere İlimiz/ilçemizde yer alan hayır severler de söz konusu çalışmaya destek olabileceklerdir. Bu çerçevede, tablet yardımına  destek olmak isteyen üyelerimizin Borsamız Genel Sereterliği ile 0386 252 82 50 nolu telefon numarası üzerinden  irtibata geçebilirler.

Kırşehir Ticaret Borsası Başkanı Yavuz da kampanyaya ilişkin Çınar Haber Merkezi'ne verdiği bilgilerde, "Geleceğimiz olan çocuklarımız, şartlar ne olursa olsun en iyi şekilde eğitim almayı hak ediyorlar. Burada bize düşen en önemli görev; çocuklarımıza, yarınlarımıza sahip çıkmaktır. Bu nedenle, çatı kuruluşumuz TOBB tarafından başlatılan tablet desteği kampanyasına, Kırşehir Ticaret Borsası olarak katılma kararı aldık. Sizleri de ihtiyaç sahibi öğrencilerimize ulaştırılmak üzere başlatılan bu anlamlı kampanyaya destek vermeye davet ediyorum" diye konuştu.


Yükleniyor

Yükleniyor

YükleniyorAptulkadir Eser
16.10.2020 08:36:31
Okuyan iki çocuğum var ne ebadan derse giriyorlar nede internetten soru çözebiliyorlar tablet yada leptop istiyoruz

YAZARLAR