MEDAŞ'TAN ÇINAR'A ZİYARET

MEDAŞ Kırşehir İşletme müdürlüğü, Çınar Kırşehir Gazetesi'ni ziyaret ederek geçtiğimiz yıl boyunca Kırşehir'de gerçekleştirilen çalışmalarla ilgili olarak bilgiler aktardı.

    MEDAŞ Kırşehir İşletme müdürlüğü, Çınar Kırşehir Gazetesi'ni ziyaret ederek geçtiğimiz yıl boyunca Kırşehir'de gerçekleştirilen çalışmalarla ilgili olarak bilgiler aktardı. 
    Çınar Kırşehir Ekibi ve kirsehirhaber365.com Ailesi'nin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutlayan MEDAŞ Kırşehir Sorumlusu Mustafa Çağrı Baysal ve MEPAŞ Kırşehir Sorumlusu Murat Yağmur, gazetemizi tebrik ederek çalışmalarımızı yakından takip ettiklerini dile getirdiler. 
    MEDAŞ İşletme Sorumlusu Mustafa Çağrı Baysal zorlu kış şartlarında vatandaşa daha iyi hizmet vermek için çabalayan personeller ve gerçekleştirilmiş ve gerçekleştirilecek yatırımlar hakkında gazetemize bilgi verdi. İşletme Sorumlusu Mustafa Çağrı Baysal ayrıca 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü sebebiyle gazetecilerin gününü kutladığını belirtti. Çınar Kırşehir Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Kahraman ile bir süre sohbet eden konuklar 2019 yılında Kırşehir'de yatırımların sorunsuz bir şekilde tamamlandığını ifade ederek 27 Evler Mahallesi'nde elektrik hatlarının tamamen yer altına alındığını söyledi.
    MEDAŞ ve MEPAŞ tarafından Kırşehir'de 2020 yılı içerisinde gerçekleştirilecek çalışmalara ilişkin de bilgiler aktaran Baysal ve Yağmur, üniversite yolu aydınlatmasının da bu yıl tamamlanacağının müjdesini verdi.  Baysal ve Yağmur açıklamalarında, "Şirket personelinin İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği konularında eğitim almalarını ve yapılacak denetimlerle iş güvenliği malzemelerini sürekli kullanmalarını sağlamak. Şirket Genelge ve Uygulama Talimatlarına mutlak uyum ve destek sağlamak. Tüm işletmelerimizdeki uygulamaları, sürekli eğitim ve denetimlerle Standart Uygulamalar haline getirmek. Teknik kayıp oranının düşürülmesi için dağıtım sistemi iyileştirme ve geliştirme çalışmalarımıza devam ederek, teknik kayıp oranını düşürmek. Kurum sadakati ve takım ruhunu en üst düzeyde tutarak planlama, bilgi ve teknoloji esaslı yaklaşımlarla sürekli gelişen bir organizasyon olmak. Tüm çalışanlarımıza mesleki ve kişisel gelişim eğitimleri vererek, müşterilerimize 24 saat kaliteli, kesintisiz ve güler yüzlü hizmet sunulmasını sağlamak. 2012 yılı Aralık ayında hizmet vermeye başlayan “MEDAŞ Sanat Galerisi” ile Sanata ve Sanatçıya katkıda bulunmak. Hizmet verdiğimiz bölgelerde toplumun yaşam kalitesini iyileştirmeye yönelik sosyal sorumluluk projelerine destek vermeye devam etmek hedefleri ile çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdüren MEDAŞ'ın Kırşehir'de kaliteli hizmet sunduğunu dile getirdi. 
    MEDAŞ'ın kalite politikasına ilişkin bilgiler veren Baysal ve Yağmur şunları kaydetti: "MEDAŞ Elektrik Dağıtım A.Ş. müşterilerine karşı sorumluluklarının bilincinde bir şirket olarak, kaliteli hizmetiyle sektöründe lider kuruluş olmayı ilke olarak benimsemeyi,
Müşterilerimizin talep ve şikayetlerle ilgili beklentilerini en iyi kalitede ve en kısa sürede karşılamak ve beklentilerin ötesine geçmeyi, tüm çalışanlarımızla “Sıfır Arıza, Sıfır Kaza” anlayışını esas alarak müşterimize ve çevreye karşı sorumluluklarımızı eksiksiz yerine getirmeyi, süreçlerimizi ve sistemimizi, çalışanlarımızın katılımını sağlayarak müşteri memnuniyetini ve hizmet kalitesini arttırmak için sürekli geliştirmeyi, çeşitli kanallardan topladığımız müşterilerimize ait talep/şikayet/önerileri objektif, adil, gerekli gizlilik ve titizlikle ele alacağımızı, her zaman öncelikli olarak müşteriyi haklı kabul ederek yasal şartlar ve şirket politikalarımıza uygun olarak değerlendireceğimizi, iç ve dış müşteri memnuniyeti anlayışını benimseyerek, çalışanların bireysel gelişimlerini sağlamak yoluyla müşterilerimize daha bilinçli hizmet verilmesini garanti altına alacağımızı, organizasyon kültürümüzü toplam kalite yönetimi ve yönetim felsefelerine uygun olarak geliştirmeye devam ederek, işyerimizin sağlık, güvenlik ve çevre ile ilgili uygulamalarını ilgili yasal düzenleme gereklerinin üzerine çıkarmak için çalışacağımızı, çevremizin gelecek nesillere bırakılacak en önemli miras olduğu bilinciyle; doğa ve kentsel yaşama bütünleşik, çevreci bir yaklaşımla kaliteli hizmet vermeyi, kalite hedeflerimizi gerçekleştirmek ve müşterilerimize daha iyi hizmet sunabilmek için, tüm resmi/özel kurumlar, üniversiteler ve sivil toplum kuruluşları ile sürekli iletişim ve iş birliği içinde bulunacağımızı, şirket içi ilişkilerimizde; etkili iletişim, yapıcı eleştiri ve takım çalışması anlayışını daha da geliştireceğimizi ve teknolojiyi sistemimizin her kademesine entegre edeceğimizi, öğrenen organizasyon anlayışına uygun olarak ar-ge faaliyetlerine ve eğitime önem vererek bilgi düzeyimizi daima geliştirmek ve şirket içi bilgi akışı ve koordinasyonu etkin bir şekilde sağlayacağımızı, hizmet kalitemizi ve müşteri memnuniyetini arttırmak için yasal şartlar ve şirket politikalarımıza uygun olarak gerekli tüm kaynakları sağlayacağımızı, müşterilerimizin memnuniyetini arttırmak için sürekli memnuniyetsizliğe neden olan durumları araştırarak, tekrarını önlemek için gerekli iyileştirme faaliyetlerini yapacağımızı, taahhüt ediyoruz ve bu noktada çalışmalarımızı aralıksız şekilde sürdürüyoruz." 
YAZARLAR