“Ligin Başlamasını Bekliyoruz”

“Ligin Başlamasını Bekliyoruz”

Yabanlıspor’un başarılı futbolcusu Mevlüt Şimşek takımın son durumu hakkında konuştu; olumlu bir kamp dönemini geride bıraktıklarını ve eksiklerin üzerine çalıştıklarını ifade etti.

3-0’lık Yabanlıspor’un üstünlüğü ile sona eren Yahyalıspor maçı sonrası gazetemize açıklamalarda bulunan Şimşek, “İyi bir kamp dönemi geçiriyoruz. Kadromuza çok iyi isimlerden kurulu futbolcular katıldı. Hazırlık maçlarıyla birlikte gerçekten çok iyi bir performans sergiledik. Ligin başlamasına artık sayılı günler kaldı ve artık ligi düşünmeye başladık. Bence olumlu bir kamp dönemi geçirdiğimizi düşünüyorum. Eksiklerimizin üzerine çalıştık. Yoğun antrenman tempomuz vardı. Son derece olumlu bir kamp oldu. Dediğim gibi yoğun antrenmanlarımız oldu. Bütün takım iyi çalıştı. İnşallah bu çalışmaların karşılığını Lig’de alırız.” şeklinde konuştu.

Antrenör Ertuğrul Şimşek’in sistemine uyum sağlamaya çalıştıklarını dile getiren başarılı futbolcu, “Hocamız nerede görev verirse elimden geleni yaparım. Ertuğrul Hocamızın kendine özgü oyun sistemi var ve bunu bütün takıma yansıtmaya çalışıyor. Ben ve bütün takım da buna çalışıyoruz. Bu yolda iyi bir şekilde gittiğimizi düşünüyorum. Tabii maçlar başlayınca bunun etkisini göreceğiz.” açıklamasında bulundu.

(Haber-Fotoğraf: Salih HANÇER)


Yükleniyor

Yükleniyor

YükleniyorYAZARLAR