Küçük Parmaklar Tabletine Kavuşuyor

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından başlatılan tablet kampanyası kapsamında, Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası'na gönderilen 55 adet tablet bilgisayar Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yılmaz, Genel Sekreter Pınar Demir ve

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından başlatılan tablet kampanyası kapsamında, Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası'na gönderilen 55 adet tablet bilgisayar Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yılmaz, Genel Sekreter Pınar Demir ve İl Milli Eğitim Müdürü Şevket Karadeniz’in katılımı ile imzalanan protokolle teslim edildi.

         Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Yılmaz yaptığı açıklamada; "TOBB Başkanımız Sayın M. Rifat Hisarcıklıoğlu önderliğinde Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından başlatılan tablet kampanyasını ve buna benzer sosyal sorumluluk çalışmalarını ve geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı önemsiyoruz. Çok önemli bir kampanya. Oda ve Borsalar olarak bizler de bu kampanyanın içinde yer almaktan son derece mutluyuz. Konu eğitim ve eğitimi destek olunca daha da hassasız. Geleceğimiz için çocuklarımıza destek olmamız gerektiği bilinciyle hareket etmek durumundayız. Önceki yıllarda her yıl eğitime destek kapsamında kırtasiye malzemeleri dağıtımı gerçekleştirirdik. Bu yıl içinde bulunduğumuz pandemi süreci sebebiyle uzaktan eğitim gören, ancak uzaktan eğitime erişim zorluğu yaşayan çocuklarımızı hedef alarak, Milli Eğitim Müdürlüğümüz işbirliğiyle eğitime desteğimizi tablet olarak gerçekleştirdik."


Yükleniyor

Yükleniyor

YükleniyorYAZARLAR