KTSO’da Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası’nda Yönetim Kurulu Toplantısı yapıldı. Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Olağan Toplantısı, Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yılmaz Başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantı, açılış ve yoklama ile başladı. Toplantının gündeminde şu konular görüşüldü:

“6 Mayıs - 12 Mayıs tarihleri arasında 8 tane yeni kayıt yapıldı. 6 Mayıs - 12 Mayıs tarihleri arasında 5 tane üye askıdan çıkararak faal oldu. Akreditasyon sistemi kapsamında üyeler ve ticari faaliyette bulunan kişiler işlem yaptırdıkları birimleri değerlendirdi. Bu kapsamda yapılan Mini Anket Ölçüm Formunda hizmet memnuniyet oranı % 96.9 olarak ölçüldü. Nisan ayı içerisinde Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası üyelerine 185 belge verildi. 100 tane üyede Nisan ayı içerisinde Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası’ndan hizmet aldı. Toplantı diğer gündem maddelerinin görüşülerek karara bağlanmasının ardından sona erdi.

Öte yandan TOBB İç Anadolu Bölge Toplantısı gerçekleştirildi. TOBB İç Anadolu Bölge Toplantısı, TOBB Başkanı  Rifat Hisarcıklıoğlu başkanlığında gerçekleştirildi. Video Konferans yöntemiyle yapılan toplantıya Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yılmaz katıldı. Toplantıda üyelerden gelen talep ve istekler istişare edildi, çözüm önerileri konuşuldu.


Yükleniyor

Yükleniyor

YükleniyorYAZARLAR