Kırşehirliler'den Gövde Gösterisi

Ankara’daki Kırşehirlilerin sesi olan Kırşehirli Dernekler Federasyonu Yönetimi 8. Olağan Kongresi’nin ardından yeni yönetim kurulu üyeleriyle birlikte tanışma toplantısı düzenlendi.

Ankara’daki Kırşehirlilerin sesi olan Kırşehirli Dernekler Federasyonu Yönetimi 8. Olağan Kongresi’nin ardından yeni yönetim kurulu üyeleriyle birlikte tanışma toplantısı düzenlendi.

KIRŞEHİRLİ DERNEKLER FEDERASYONU YÖNETİMİNDEN GÖVDE GÖSTERİSİ

         Kırşehirli Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Hilmi Gökçınar, “Yeni yönetimimizin kalitesiyle takım oyununu son derece iyi oynayacağımız düşüncesindeyim. Bu bilinçle çıktığımız yolda ‘ben demeden, biz diyerek’ güzel projelere imza atacağımızdan şüphem yok” ifadelerini kullandı.Ankara’daki Kırşehirlilerin sesi olan Kırşehirli Dernekler Federasyonu Yönetimi 8. Olağan Kongresi’nin ardından yeni yönetim kurulu üyeleriyle birlikte tanışma toplantısı düzenlendi. Başkent Öğretmenevi’nde gerçekleşen toplantıda “Ankara’da birlik ve beraberliğin önemine vurgu yapılırken” yeni seçilen yönetim kurulu üyeleri birbirini tanıma fırsatı buldu. Her üyenin kendini tanıtarak başladığı toplantının sonunda Genel Başkan Hilmi Gökçınar Federasyonun çalışma faaliyetleri hakkında üyelere bilgiler verdi.

GÖKÇINAR “BEN DEMEDEN BİZ DİYEREK” ÇALIŞACAĞIZ

         Kırşehirli Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Hilmi Gökçınar tanışma toplantısında yaptığı konuşmada “takım oyunu”nun önemine vurgu yaparak “Bugün burada toplanmamızın amacı yeni yönetim kurulu üyelerimizle birlikte tanışmak, istişare edip yeni çalışma ve projelerimizi belirlemektir. Yeni yönetimimizin kalitesiyle takım oyununu son derece iyi oynayacağımız düşüncesindeyim. Yönetim Kurulu Üyelerimizin içerisinde; siyasetçi, iş inşanı, eğitimci, tıpçı, bürokrat arkadaşlarımız var. Her kesimden hemşerimizi yönetime almaya çalıştık.  İnanıyorum ki Ankara’da ne kadar güçlü olursak Kırşehir’de de o kadar güçlü oluruz. Bu bilinçle çıktığımız yolda ‘ben demeden biz diyerek’ güzel projelere imza atacağımızdan şüphem yok. Yeni yönetimimiz hayırlara vesile olsun” ifadelerini kullandı.


Yükleniyor

Yükleniyor

YükleniyorYAZARLAR