Kırşehir TSO'dan Parti Ziyaretleri

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yılmaz ve yönetim kurulu üyeleri Ak Parti İl Başkanı Seher Ünsal, MHP İl Başkanı Arif Kılıç, Deva Partisi İl Başkanı Metin Atabey, Gelecek Partisi İl Başkanı Gökhan B

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yılmaz ve yönetim kurulu üyeleri Ak Parti İl Başkanı Seher Ünsal, MHP İl Başkanı Arif Kılıç, Deva Partisi İl Başkanı Metin Atabey, Gelecek Partisi İl Başkanı Gökhan Biçici ve CHP İl Başkanı Şeref Baran Genç’i ziyaret etti. Şehrin sorunları ve çözümleri hakkında karşılıklı fikir alışverişinde bulundular. Konuya dair Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası bilgilendirme yaptı. Yapılan bilgilendirmede; Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yılmaz, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Kenan Yanık, Murat Tekdoğan, Soner Bahadır, CHP İl Başkanı Şeref Baran Genç, İlçe Başkanı Doğan Yıldızhan ve parti yönetimini ziyaret ettiler.

         Ziyarette Kırşehir ekonomisinin, ticaret ve sanayi alanındaki sorunları ve çözümleri konusunda karşılıklı görüş alış-verişinin yapıldığı ve gündeme dair konular görüşüldü. Başkan Mustafa Yılmaz, Üyeler Kenan Yanık, Murat Tekdoğan, Soner Bahadır, daha sonra Gelecek Partisi İl Başkanı Gökhan Biçici ve parti yönetimini ziyaret ettiler. Ziyarette Kırşehir ekonomisinin, ticaret ve sanayi alanındaki sorunları ve çözümleri konusunda karşılıklı görüş alış-verişinin yapıldığı ve gündeme dair konular tartışıldı. Yılmaz ve Kırşehir TSO Yönetimi Deva Partisi İl Başkanı Metin Atabey ve parti yönetimini de ziyaret ettiler. Ziyarette Kırşehir ekonomisinin, ticaret ve sanayi alanındaki sorunları ve çözümleri konusunda karşılıklı görüş alış-verişinin yapıldığı ve gündeme dair konular görüşüldü. MHP İl Başkanı Arif Kılıç ve parti yönetimini de ziyaret eden heyet ziyarette Kırşehir ekonomisinin, ticaret ve sanayi alanındaki sorunları ve çözümleri konusunda karşılıklı görüş alış-verişinin yapıldığı ve gündeme dair konuları masaya yatırdılar. AK Parti İl Başkanı Seher Ünsal, İlçe Başkanı Ali Demir ve parti yönetimini ziyaret eden Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi, hayırlı olsun dileklerinde bulundular ve yeni görevlerinde başarılar dilediler.


Yükleniyor

Yükleniyor

YükleniyorYAZARLAR