Kırşehir TSO’da Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı

   Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odasında Haftalık Olağan Yönetim Kurulu Toplantısı yapıldı. Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Olağan Toplantısı, Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yılmaz Başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantı, açılış ve yoklama ile başladı. Toplantının gündeminde şu konular görüşüldü:
24 Haziran – 30 Haziran tarihleri arasında 4 tane yeni kayıt yapıldı. 24 Haziran – 30 Haziran tarihleri arasında 1 tane üye kaydını sildirdi. 24 Haziran – 30 Haziran tarihleri arasında 2 tane üye askıdan, faal duruma geçti. Akreditasyon sistemi kapsamında 2020 yılı ilk 6 ay hizmet almayan üyelere yönelik bir anket çalışması yapıldı.
Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası'ndan uzun süredir hizmet almamanın nedeni nedir?
 Oda belgesi ve/veya hizmetine ihtiyaç duymadığım için, Pandemi nedeni ile, Kamu kurum ve kuruluşları ve bankalar ile işim olmadığı için, Hizmetlerinizden memnun olmadığım için, Ankete katılım sağlayan üye sayısı 49’dur. Anket sonuçlarına göre katılımcıların   % 40.8’i Oda belgesi ve/veya hizmetine ihtiyaç duymadığı için  % 36.7’si pandemi nedeni ile  % 16.3’ü kamu kurum ve kuruluşları ve bankalar ile işi olmadığı için  % 6.1’i hizmetlerimizden memnun olmadığı için  Hizmet almamıştır. Anket sonuçları Yönetim Kuruluna sunulmuştur.  Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası olarak iyileştirme ve geliştirme yapılması kararı alınmıştır. Toplantı diğer gündem maddelerinin görüşülerek karara bağlanmasının ardından sona erdi.
 


Yükleniyor

Yükleniyor

YükleniyorYAZARLAR