Kırşehir Ömer Halisdemir İlkokulu miniklerinden bir video daha!

Kırşehir Ömer Halisdemir İlkokulu 2B Sınıfı öğrencileri  TBMM’nin açılışının 100.yılı nedeniyle muhteşem bir video çekimi gerçekleştirdi.

    Kırşehir Ömer Halisdemir İlkokulu 2B Sınıfı öğrencileri  TBMM’nin açılışının 100.yılı nedeniyle muhteşem bir video çekimi gerçekleştirdi. 
    Konu ile ilgili olarak açıklamalarda bulunan Kırşehir Ömer Halisdemir Okulu Müdürü Özgür Kurudal; "Meclisimizin bir asırdan beri millet egemenliğini temsil etmesi, 23 Nisan’ı bu yıl daha anlamlı kılmıştır. Tüm dünya ülkeleri gibi, ülke olarak geçirdiğimiz bu zorlu süreçte, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızı okullarımızda, çocuklarımızla, coşkuyla kutlayamamanın hüznünü yaşamamıza rağmen, öğrencilerimizin bu coşkuyu evlerinde hissettiklerini görmenin gururunu taşıyoruz.
     Okulumuz 2/B sınıfı öğrencilerinin, sınıf öğretmenleri rehberliğinde, evlerinde hazırlamış oldukları video klip, bizleri hem duygulandırmış hem de gururlandırmıştır. Kocaman yürekli öğrencilerimize, onlara katkı sağlayan velilerimize ve böyle güzel bir çalışmayı organize edip hazırlayan, okulumuz 2/B sınıfı öğretmeni Bilal Temel’e teşekkür ediyoruz.
    Bu vesile ile ben de, milletimizin ve tüm dünya çocuklarının 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyor, sağlıklı günler temenni ediyorum" dedi. Miniklerin heyecanlı duruşları videoda gözlerden kaçmazken , Şehit Ömer Halisdemir İlkokulu 2/B Sınıfının 23 Nisan Kutlama Mesajı şu ifadelerden oluşuyor: "Sevgili arkadaşlar; 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramı, ülkemiz ve tüm dünya çocukları için kutlu olsun. 23 Nisan bu yıl daha anlamlı. Çünkü bu yıl Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının yüzüncü yılını kutluyoruz. 23 Nisan tarihimizin önemli bir dönüm noktasıdır. 23 Nisan ulusal egemenliğin başlangıcıdır. 23 Nisan bizim en şerefli günümüzdür. 23 Nisan geleceği kuracak olan, biz çocuklara bir armağandır. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün biz çocuklara armağanı olan 23 Nisanı, bu yıl evlerimizde kalarak kutlayacağız. Bugün 23 Nisan, dalgalansın bayraklar! Haydi gelin al bayrağımızı, hep beraber açalım. Evlerimizde tek tek ama tek yürek, bayramımızı coşkuyla kutlayalım. Vatanımızı çok sevelim, kıymetini her zaman bilelim. Kırşehir Şehit Ömer Halisdemir İlkokulu, 2/B sınıfı öğrencileri olarak,  hepinizin Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyoruz.

Yükleniyor

Yükleniyor

YükleniyorYAZARLAR