Kırşehir MTAL Dezenfektan Standı üretti

         Kırşehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, koronavirüs nedeniyle el hijyeninin daha da önem kazandığı bugünlerde dezenfektan standı üretti.

         Dezenfektan Standı'na ilişkin Kırşehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi resmi internet sayfasından yapılan açıklamada ise şu detaylar aktarıldı: " andemi süresince Kırşehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi olarak Covid-19 virüsü ile mücadele kapsamında El ve Cilt temizleme dezenfektan standımızın yapımını gerçekleştirdik ve bütün Kamu,Özel sektör ve vatandaşlarımızın hizmetine sunduk.Gerek il içi gerekse İl dışı her türlü talebe cevap vermeye hazırız.Ürünlerimizin tamamının belgeleri mevcut olup,TEKNİK 40 ismi ile markalandırılmıştır.Ürünlerimiz kaliteli ve fiyatları uygundur."

        Öte yandan İlimizde bulunan bu okul adeta bir fabrika gibi seri ve hızlı bir şekilde çalışıyor. İlimizde bulunan bu okulda korana virüsü başladığın günden bu güne kadar el dezenfektanı bulaşık deterjanı, sıvı sabun ve maske üretimine aralıksız hız kesmeden bir fabrika gibi üretimine devam ediyor.

 


Yükleniyor

Yükleniyor

YükleniyorVeysel TURGUT
16.06.2020 14:37:34
KIRŞEHİR MESLEK VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ İDARİ KADROSUNU VE ÖĞRETMENLERİNİ TEBRİK EDİYORUM. Böyle hassas bir dönemde özverili çalışmaları ve üretime katkıda bulunduklarından dolayı çok teşekkür ediyorum. Bu ürünleri nasıl ve nerede alabileceğiz. Vatandaşa satıldığı bir yer var mı, yoksa sadece kamu kuruluşlarına mı veriliyor. İyi çalışmalar ve Sağlıklı günler diliyorum.

YAZARLAR