Kırşehir Enerji Bir-Sen'den Ankara Çıkarması

Enerji Bir-Sen Kırşehir İl Başkanı Adnan Doğan , pandemi sürecinde kurumlarda çalışan memurların sorunlarını dile getirmek için Enerji Bir-Sen  Genel Merkezini ve EÜAŞ Genel Müdürlüğünü ziyaret etti.

Enerji Bir-Sen Kırşehir İl Başkanı Adnan Doğan , pandemi sürecinde kurumlarda çalışan memurların sorunlarını dile getirmek için Enerji Bir-Sen  Genel Merkezini ve EÜAŞ Genel Müdürlüğünü ziyaret ett Enerji Bir-Sen Genel Başkanı Hacı Bayram Tonbul’u makamında ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundu. Başkan Doğan yaptığı açıklamada, Kırşehir’de iş kolumuza bağlı bulunan TEİAŞ, Hirfanlı HES, Kapulukaya Hes, Kesikköprü HES, KOSGEB, DSİ ve Sanayi Teknoloji Müdürlüğü'nde çalışan memurların sıkıntılarını, sorunlarını Genel Başkan Hacı BayranTonbul’a ilettiğini söyleyerek yardımlarını istemiştir.

Enerji Bir-Sen Genel Başkanı Hacı Bayram Tonbul da sorunların çözümü konusunda yardımcı olacağını söyleyerek ziyaretinden dolayı, İl Başkanı Adnan Doğan’a teşekkür etti. Ardından Genel Başkan Yardımcıları Cemil Şentürk, Mustafa Daşdan ve Türker İpek ile de görüşen Başkan Doğan, pandemi sürecinde memurların çalışma koşullarını dile getirdi. 

Kırşehir İl Başkanı Adnan Doğan güzel ve verimli bir ziyaret gerçekleştirdiklerini, ilgilerinden dolayı başta Genel Başkan Hacı Bayram Tonbul’a,Genel Başkan Yardımcıları Cemil Şentürk, Mustafa Daşdan ve Türker İpek’e teşekkür etti.


Yükleniyor

Yükleniyor

Yükleniyor



YAZARLAR