Kılıçaslan'dan Kaymakam Erdem'e Ziyaret

Kaymakamlık Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı toplantısı ise Kaymakam Faruk Erdem Başkanlığında Mütevelli Heyet üyelerinin katılımı ile yapıldı.

         Kırşehir Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Mutlu Kılıçaslan Kaymakam Faruk Erdem'i makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Ziyarette Kılıçaslan, görevine yeni başlayan Erdem'e çalışmalarında başarılar diledi ve gerçekleştirdiği şehit ve gazi aileleri ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerini sundu.

         Öte yandan Yüz yüze eğitimin başlaması dolayısıyla Kaymakam Faruk Erdem okul ziyaretlerine; Zeynep Tuncay Anaokulu, Atatürk İlkokulu ve Hacı Ömer Sayın İlkokulu ile devam etti. Kaymakam Erdem’e Milli Eğitim Şube Müdürü Hasan Yüce eşlik etti. Kaymakamlık Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı toplantısı ise Kaymakam Faruk Erdem Başkanlığında Mütevelli Heyet üyelerinin katılımı ile yapıldı. Toplantıda müracaat sahibi vatandaşların dosyaları görüşülerek karara bağlandı. Çalışmalarına aralıksız bir şekilde devam eden Mucur Kaymakamı Faruk Erdem köy ziyaretlerini de sürdürüyor. Her hafta farklı bir köy ya da mahallede hasta, yaşlı ve engelli vatandaşlarımıza yönelik Kaymakam Faruk Erdem tarafından gerçekleştirilen ziyaretlerde bu hafta Küçükburunağıl Köyü ziyaret edildi. Covid-19’la mücadele kapsamında Kaymakam Faruk Erdem‘in katılımıyla vatandaşlara maske kullanımı, hijyen ve sosyal mesafe kurallarına uyulması için alınması gereken önlemler anlatıldı. Bu kapsamda günlük olarak Kaymakamlık İSDEM (İlçe Salgın Denetim Merkezi) ekiplerinin koordinasyonunda faaliyetlere devam ettiği kaydedildi.

 


Yükleniyor

Yükleniyor

YükleniyorYAZARLAR