Kaymakam Özcan, okul müdürleri ile toplantısı gerçekleştirdi

Kaymakam Özcan, okul müdürleri ile toplantısı gerçekleştirdi

Akpınar Kaymakamı Fatih Özcan başkanlığında, İlçe Milli Eğitim Müdürü Örsan Pınar ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı okul müdürlerinin katılımıyla okul müdürleri toplantısı düzenlendi.

2020-2021 Eğitim ve Öğretim yılında 1’inci dönemde yapılan çalışmaların genel bir değerlendirilmesinin yapılmasının ardından, başarılı projelerin üretildiği ve yeni projelerin artırılması ve yaygınlaştırılmasının yanında, okul ve kurumlardaki korona virüs tedbirleri, belirli gün ve haftalarda dikkat edilmesi gereken hususlar, okul ve kurumlardaki güvenlik tedbirleri, pandemi döneminde öğrencilerin uzaktan eğitimi, 8. ve 12. sınıfların sınavları gibi pek çok önemli konu toplantıda ele alındı.

Kaymakam Özcan, toplantıda İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve okul müdürlerinin devam eden eğitim öğretim yılı ile ilgili olarak sorun, istek ve önerilerini dinledi. Eğitim öğretim yılının sorunsuz ve başarılı bir şekilde geçmesi için okul müdürlerimizin özverili bir şekilde çalışma yapılması gerektiğini dile getirerek toplantıya katılanlara teşekkür etti.


Yükleniyor

Yükleniyor

YükleniyorYAZARLAR