Kaymakam Berdibek’ten bakıma muhtaç ailelere ziyaret

   Boztepe Kaymakamı Muhammed Berat Berdibek, ve Boztepe İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Hüseyin Baki, Karacaören Köyünde Hatice İlhan’ı ziyaret etti. Boztepe Kaymakamlığı ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığınca başlatılan Muhtaç Ailelere Evde Bakım Projesi kapsamında bakıma muhtaç ailelere evde temizlik hizmeti veriliyor. Kendi ihtiyaçlarını karşılayamayacak olan kimsesiz, bakıma muhtaç, ekonomik ve beden gücü yetersiz olan vatandaşlar için temizlik, yemek vb. ihtiyaçları giderilmekte.  Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Boztepe Kaymakamı Muhammed Berat Berdibek şu açıklamalarda bulundu:
    “Hedefimiz muhtaç engelli ve yaşlı vatandaşlarımızın hayatlarının sürdürdüğü ortamlarda yaşam kalitesini en üst seviye yükseltmektedir. Toplumsal dayanışmanın bir örneği olarak gördüğümüz bu hizmet, bundan sonra da büyüyerek devam edecektir. Gerekli koranavirüs önlemler alınarak Hatice İlhan teyzemizin evi hijyen kuralları doğrultusunda temizlendi.”
Hatice İlhan ile sohbet eden Boztepe Kaymakamı Muhammed Berat Berdibek, Hatice Teyzenin diğer sorunlarını da dinleyerek isteklerinin imkanlar doğrultusunda en kısa sürede yapılacağını belirtti.
 


Yükleniyor

Yükleniyor

YükleniyorYAZARLAR