Kaman’da fırınlar düzenli olarak denetleniyor

Kaman Belediyesi Zabıta Müdürü Salim Çoban ve ekipleri tarafından ekmek, pide ile unlu mamullerin sağlıklı ve hijyenli koşullarda üretildiğini kontrol etmek amacıyla fırın denetimleri düzenli olarak yapılıyor. Denetimlerde, pidelerin ve ekmeklerin gramajı, fırınların temizliği gibi birçok konu titizlikle inceleniyor. Kaman Belediye Başkanı Necati Çolak konu ile ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi:
“Ramazan ayında vatandaşların huzur ve refahı için başta fırınlar olmak üzere gıda ve tatlı üretim noktalarını denetliyoruz. Belediyemiz Zabıta Amirliği ekipleri, hemşehrilerimizin sağlıklı, hijyen ve gramaj kurallarına uygun ekmek, pide ve diğer unlu mamulleri tüketebilmesi amacıyla fırınlarımızı sık sık denetliyoruz.” 
Öte yandan Kaman Belediye Başkanı Necati Çolak hemşireler günü nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı. Kaman Belediye Başkanı Necati Çolak mesajında şu ifadelere yer verdi:
“Hemşirelerimiz sağlık hizmetlerinin vazgeçilmezleri arasındadır, büyük fedakarlıkla yürüttükleri vazifeleri dolayısıyla da herkes tarafından saygı ve takdirle karşılanıyorlar, Hemşirelerin, tüm dünyayı kasıp kavuran korona virüs salgınındaki hayati rolleri, insanlar nezdindeki saygın konumunu daha da pekiştirmiştir. Tüm sağlık çalışanlarımız gibi hemşire arkadaşlarımız da salgının en başından beri büyük özveri göstererek adeta destan yazmışlardır. Bütün hemşire arkadaşlarımızın 12 mayıs hemşireler gününü kutluyorum.”
 


Yükleniyor

Yükleniyor

YükleniyorYAZARLAR