Kadına Şiddet Kaman'da Masaya Yatırıldı

Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Koordinasyon, İzleme ve Değerlendirme Toplantısı Kaman Kaymakamı Şükrü Özcan başkanlığında yapıldı

Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Koordinasyon, İzleme ve Değerlendirme Toplantısı Kaman Kaymakamı Şükrü Özcan başkanlığında, Kaman Belediye Başkanı Necati Çolak, Kaman Cumhuriyet Savcısı Merve Kılınç, Emniyet Müdürü Volkan Şen, Jandarma Ast Çvş. Sevim Şahin, SHM Müdürü Süreyya Bulut, İlçe Milli Eğitim Müdürü Halil İman, İlçe Sağlık Müdürü Dr. Aykut Karaman ve Kaman SYDV Müdürü Yusuf Güzel’in katılımlarıyla gerçekleştirildi.

Öte yandan Kaman Kaymakamı Özcan, köy ziyaretlerini de aralıksız şekilde sürdürüyor. Son olarak Esentepe Köyü'nü ziyaret eden Kaymakam Özcan, muhtar ve köylülerle bir araya geldi. Kaymakam Özcan, ziyarete ilişkin yaptığı açıklamada şu detayları aktardı: "Esentepe köyümüzde muhtarımız ve vatandaşlarımızla bir araya geldik. Toplantıya İlçe Yazı İşleri Müdürü Ümit Güleç, Özel idare Müdürü Özcan Arslan ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Yusuf Güzel de katıldılar."

 

 

 

 


Yükleniyor

Yükleniyor

YükleniyorYAZARLAR