“Jandarma Teşkilatımızın 181. Yılını Gururla Kutlamaktayız”

       Akçakent İlçe Kaymakamı Murat Karaloğlu, Jandarma Teşkilatı'nın 181. Kuruluş Yıl Dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. “Jandarma Teşkilatımızın 181. Kuruluş Yıl Dönümünü gururla kutlamaktayız.” diyen Akçakent Kaymakamı Murat Karaloğlu, mesajında şu ifadelere yer verdi:
    “Ülkemizin bölünmez bütünlüğünün korunması, milletimizin huzur ve güvenliğinin sağlanması için inançla, millet ve vatan sevgisiyle, fedakarca görev yapan kanun ordumuz, göz bebeğimiz Jandarma Teşkilatımız 181. kuruluş yıldönümünü kutlamanın gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz.  Vatandaşlarımızın huzur ve güvenliğinin sağlanmasında bu güne kadar hiçbir tehdide boyun eğmeden görevini yerine getiren jandarma teşkilatımızın, bundan sonra da üstlendiği zorlu görevi başarıyla sürdüreceğine inanıyorum.  
  Bu vesile ile büyük bir özveriyle çalışan Jandarma Teşkilatımızın 181. kuruluş yıldönümünü en içten dileklerimle kutluyor, ebediyete intikal eden tüm şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi şükranla anıyor, selam ve sevgilerimi sunuyorum.”
 
YAZARLAR