“Jandarma Teşkilatı milletimizin gönlünde ölümsüz bir yere sahiptir"

    Mucur Kaymakamı Kaya Çelik, Jandarma Teşkilatı'nın 181. Kuruluş Yıl Dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. “Kurulduğu günden bu yana yurdumuzun dört bir yanında, halkımızın huzur ve güvenliği için fedakârca hizmet eden Jandarma Teşkilatımızın 181. Kuruluş Yıl Dönümünü gururla kutlamaktayız.” diyen Mucur Kaymakamı Kaya Çelik, mesajında şu ifadelere yer verdi:
“Jandarma Teşkilatı, köklü birikimi, tecrübesi ve fedakâr mensuplarıyla milletimizin emniyeti için gece-gündüz demeden cansiperane çalışarak onurlu bir görevi ifa etmekte, en küçük biriminden en yüksek rütbelisine kadar görev ve sorumluluklarını layıkıyla yerine getirmektedir. Ülkemizin güvenliği hususunda gerektiğinde canını feda etmekten çekinmeyen Jandarmamız, her türlü şart altında gösterdiği yüksek vazife şuuru ile milletimizin gönlünde sonsuza kadar ölümsüz bir yere sahip olacaktır. 
Bu düşüncelerle, Jandarma Teşkilatının 181. Kuruluş Yıl Dönümünü kutluyor, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi de minnet ve şükranla anarken,  Jandarma Teşkilatımızın değerli mensuplarına görevlerinde üstün başarılar diliyorum.”
 


Yükleniyor

Yükleniyor

YükleniyorYAZARLAR