İl Genel Meclisi Başkanı Hacı Ömer Seyfi'den Erbaş'a destek mesajı

Kırşehir İl Genel Meclisi Başkanı Hacı Ömer Seyfi, Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş için destek mesajı yayınladı.

                 Kırşehir İl Genel Meclisi Başkanı Hacı Ömer Seyfi, Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş için destek mesajı yayınladı. Gündemi gereksiz yere meşgul eden eleştirilerin ve paylaşımların ülkenin en köklü kuruluşu olan Diyanet İşleri Başkanlığını ve Başkan Ali Erbaş'ı yıpratma amaçlı olduğunu ifade eden Seyfi açıklamasında şunları söyledi: "İstanbul sözleşmesi ile dernekleşme ve meşrulaşma hakkı verilen kısaca LGBT diye adlandırılan manevi ve milli değerlerimizle hiçbir ilgisi olmayan sapkın hareketleri ve yaşam tarzını eleştiren Diyanet İşleri Başkanı  Ali Erbaş’ı destekliyorum.
Prof. Dr. Erbaş “Ey insanlar! İslam zinayı en büyük haramlardan kabul ediyor. Lütiliği,eşcinselliği lanetliyor. Nedir bunun hikmeti? Hastalıkları beraberinde getirmesi ve nesli çürütmesidir.”diyor.
Sayın Erbaş, kendi fikirlerini söylemiyor, Kuran-ın hükmünü söylemiştir. 
Bu duygularla Diyanet İşleri Başkanı Sayın Ali Erbaş’ın yanında olduğumu ve yaptığı açıklamadan dolayı eleştirenleri de nefretle kınıyorum “ dedi. Seyfi açıklamasının son kısmında "Fikrini değil Kur'an-ı Kerim'in hükmünü söylediği için Diyanet İşleri Başkanını hedef alanlar bilmeli ki; #AliErbasyalnızdeğildir. Küreselcilerin insanlık üzerindeki projesinin, finanse ettikleri kirli mühendisliğin karşısında, eşref-i mahlukat için Erbas'ın yanındayız." değerlendirmesinde bulundu.
YAZARLAR