“Hedefimiz kesinlikle zirveye oynayan bir Kırşehir Belediyespor oluşturmak”

Yeşil-beyazlıların kulüp Başkanı Mustafa Bulut, bizleri zirveye taşıyacak bir hocayla anlaşmak istediklerini söyle…

Kırşehir Belediyespor Kulüp Başkanı Mustafa Bulut 2020-2021 sezonunun Kırşehir Belediyespor için çok önemli bir yıl olduğunu, bu sezonu bir bütün olarak başarıya gitmek istediklerini açıkladı.

Yeni sezonda kulübün başkanlığını devralan İş Adamı Mustafa Bulut, gazetemize açıklamalarda bulundu.

Başkan Bulut yaptığı açıklamada: “Bu sezon yeni oluşan yönetim kurulumuz ile birlikte hedeflerimiz olarak yola çıktık. Tabiki bu hedeflerimiz arasında Kırşehir Belediyespor Futbol takımımızı üst sıralarda oynatmak. Bunu başaracak güce sahibiz” ifadelerini kullandı.

Özellikle sosyal medya hesaplarında kulübümüz tarafından yapılmayan açıklamaları yayınlayan vatandaşları da uyaran Kırşehir Belediyespor Başkanı Mustafa Bulut, özellikle taraftarların kullandıkları sosyal medya hesaplarından yapılan transfer ve takımımıza zarar veren haberlere ilişkin olarak böyle haberlerin takıma zarar verdiğini ve kendi resmi hesapları dışında yapılan hiçbir bir açıklamaya itibar etmemelerini istedi.

Teknoloji çağında yaşadıklarını ve bunun önüne geçmek istediklerini de söyleyen Başkan Bulut, “Artık her taraftarımızın elinde sosyal medya var ve duyduklarını anında sanal ortamda paylaşıyorlar. Aslında kendilerince iyi bir iş yaktıklarını zannediyorlar ama bu yapılan asılsız haberlerin takımımıza zarar verdiğinin farkında değil. Bu tip haberler hem takımımıza hemde biz yönetim kuruluna inanılmaz derecede zarar veriyor. Taraftarlarımızdan ricamız sosyal medya hesaplarını her zaman yapıcı ve takımımıza fayda amaçlı kullansınlar. Bizler zaten gerekli açıklamalarımızı resmi hesaplarımızdan yapıyoruz” dedi.

Geçtiğimiz hafta kongrede takımı devraldıklarını ve gerçekten zor bir görevi üstendiklerini söyleyen Başkan Bulut, “Gerçekten bir şehrin kaderi bizlerin üstünde. Bu görevi bizlere layık gören herkesten Allah razı olsun. Görevimiz zor fakat siz değerli taraftarlarımız ve basınımızın güzide temsilcileri sayesinde el ele vererek bu zor görevin üstesinden geleceğimize inanıyoruz. Geçtiğimiz sezonlarda yaşanan hataların aksine bu sezon gerçekten taraftarlarımızla, basımızla ve yeşil-beyazlı renklere gönül vermiş dava arkadaşlarımızla birlikte omuz omuza vererek bütün zorlukların üstesinden gelip ilimizin marka değeri olan Kırşehir Belediyespor’u hak ettiği yer olan PTT 1. Ligi’ne çıkarmak için var gücümüzle çalışacağız. Görevi devralmamın ardından bu ligi iyi tanıyan geçmişi başarılarla dolu isim yapmış şampiyonluğa aç bir hoca ile anlaşarak bugünden itibaren transfer çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. Taraftarlarımızın sabırsız olduğunu biliyoruz. Bu zor günlerde yanımızda olan ve olacak taraftarlarımıza şimdiden çok teşekkür ederim. El ele verirsek aşamayacağımız hiçbir engel kalmayacak.” açıklamasında bulundu.

(HABER: SALİH HANÇER)

 


Yükleniyor

Yükleniyor

YükleniyorYAZARLAR