Fahri trafik müfettişleri sahaya iniyor

         Kırşehir Valiliği, İçişleri Bakanlığı tarafından alımı yapılacak fahri trafik müfettişleri için resmi internet sayfası aracılığıyla önemli bilgiler aktardı.

         Kırşehir Valiliği'nden yapılan açıklamada; "Bakanlığımız dijital dönüşüm ve bürokrasinin azaltılmasına yönelik çalışmalar kapsamında vatandaşlarımıza daha etkin, daha verimli ve daha hızlı hizmet sunabilmek için yalınlaştırma ve bilişim entegrasyonları gerçekleştirmektedir.

         Bu kapsamda; Fahri Trafik Müfettişliği Görev ve Çalışma Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına dair yönetmelik 31 Ekim 2019 tarihli ve 30934 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe girmiş, yönetmeliğin ekinde yer alan Fahri Trafik Müfettişliği Müracaat Formu’nun elektronik ortamda doldurulmasına imkan sağlanmış ve bahse konu müracaat formu www.trafik.gov.tr adresinde “Fahri Trafik Müfettişliği” başlığı altında yayımlanmıştır" ifadelerine yer verdi.

         Fahri Trafik Müfettişi başvurusu ve başvuru formuna ilişkin daha detaylı bilgilere Kırşehir Valiliği resmi internet sayfasından da ulaşılabilinecek.  


Yükleniyor

Yükleniyor

YükleniyorYAZARLAR