Eraslan ve Yılmaz Ailelerinin Mutlu Günü

AHİ TV Yönetim Kurulu Başkanı İşadamı Hasan Eraslan'ın oğlu Ali Eraslan ile Muzaffer Yılmaz'ın Kızı Mehtap Yılmaz , hafta sonu düzenlenen MUHTEŞEM düğün töreniyle dünya evine girdi.
FLAMİNGO Deluxe düğün salonunda  düzenlenen düğüne Eraslan ve Yılmaz aileleri ile yakınları , dostları, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri, STK başkanları, siyasi partilerin temsilcileri ile çok sayıda davetli katıldı.   Düğün'de  Kırşehir Valisi İbrahim Akın , Ankara Milletvekili Hacı Turan, Milletvekili Mustafa Kendirli ,AK Parti İl Başkanı Muzaffer Aslan,Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Ali Demir ,Ak Parti İl Başkan Yardımcısı Berat Bıçakçı ve Özel İdare Genel Sekreteri Kurtuluş Yılmaz  Gelin ve damadı kutlayan İsimlerden  oldu.  Düğüne katılımın yüksek olması gözlerden kaçmazken; düğünde Türk Sanat Müziği sanatçısı Safiye Soyman ile Faik Öztürk, konuklara keyifli bir konser verdi.
Soyman ile Öztürk'ün tatlı atışmaları konsere ayrı bir renk kattı.
 Çınar Kırşehir Gazetesi ve kirsehirhaber365.com Ailesi olarak Eraslan ve Yılmaz ailelerini kutluyor, dünya evine giren Mehtap ve Ali çiftine bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.


Yükleniyor

Yükleniyor

YükleniyorYAZARLAR