Düdük, Karabüklünün elinde

Maçın Hakemleri Belli Oldu

Kırşehir Belediyespor’un kendi sahasında konuk edeceği Turgutluspor maçının hakem triyosu belli oldu. Merkez Hakem Kurulu’ndan (MHK) yapılan açıklamaya göre 27 Ocak 2021 Çarşamba günü saat 13.00’da Ahi Stadyumunda oynanacak olan Kırşehir Belediyespor-Turgutluspor maçını Karabük bölgesinden Mustafa Hakan Belder yönetecek.

Mustafa hocanın zorlu 90 dakikada yardımcılıklarını ise Kayseri bölgesinden Hacı Mehmet Ekmekyemez ile Ankara bölgesinden Harun Terin yönetecek.

Mücadelede Kırıkkale bölgesinden Uğurcan Gökler ise 4’üncü hakem olarak görev yapacak.

Öte yandan Kırşehir Belediyespor-Turgutluspor maçında Burak Cem Tahiroğlu gözlemci, Osman Kayaalp ile Önder Hakan Emen ise temsilci olarak görev yapacak.

Kırşehir Belediyepor-Turgutluspor dışında grupta 9 karşılaşma daha oynanacak. İşte Haftanın karşılaşmaları ve mücadelede görev yapacak hakemler şu şekilde: Pendikspor-Serik Belediyespor (Pendik İlçe Stadyumu/ Sait Tuzcu, Serdar İla, Hasan Cebeci, Sabit Selvi), Karacabey Belediyespor-Kastamonuspor (Fehmi Gerçeker Stadyumu/Deniz Sercan Akgül, Barış Çiçeksoyu, Çağrı Ateş, Nabi İzci), Bodrumspor-Etimesgut Belediyespor (Bodrum İlçe Stadyumu/Harun Toplar, Emre Aslan, Kerem Kalkan, Egemen Artun), Pazarspor-Eyüpspor (Pazar İlçe Stadyumu/Ali Yılmaz, Abdulkadir Döner, Ferhat Çalar, Erhan Kaya), Elazığspor-Bayburt Özel İdarespor (Doğukent Stadyumu/Yakup Özhan, Şenol Bektaş, Efe Kurtuluş, Can Cengiz), Vanspor-Tarsus İdmanyurdu (Van Atatürk Stadyumu/Eren Gökmen, Yavuz Bahadır Ordu, Kadir Kantekin, Burak Güner), Mamak FK-Kardemir Karabükspor (Çubuk İlçe Stadyumu/Ozan Bileyci, Barış Çardaklı, İsmail Semih İleri, Burak Taşkınsoy), Sivas Belediyespor-Kırklarelispor (Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi/Mehmet Türkmen, Sedat Etik, Okan Akbal, Serkan Ergün), Sakaryaspor-1922 Konyaspor (Sakarya Atatürk Stadyumu/Ayberk Demirbaş, Kürşathan Akın, Oğuz Akyüz, Hüseyin Gökberk Arslan)

Öte yandan TFF ile 2. ve 3. Lig Kulüpler Birliği değerlendirme toplantısı yaptı

Öte yandan Türkiye Futbol Federasyonu ile 2. ve 3. Lig Kulüpler Birliği Derneği Yönetim Kurulu üyeleri, TFF’nin Riva’daki idari merkezinde bir araya geldi.

Başkan Nihat Özdemir’in davetiyle gerçekleşen toplantıda TFF 1. Başkan Vekili Servet Yardımcı, TFF Başkan Vekilleri Yılmaz Büyükaydın ve Ali Düşmez, TFF Yönetim ve İcra Kurulu Üyesi Hamit Altıntop, Genel Sekreter Kadir Kardaş, 2. ve 3. Lig Kulüpler Birliği Derneği Başkanı Volkan Can ile yönetim kurulu üyeleri yer aldı.

Toplantıda Özdemir tarafından son 1 yıldaki çalışmalarla ilgili kulüpler bilgilendirilirken ikinci yarı öncesinde değerlendirmeler yapıldı.

(Haber: Salih HANÇER)


Yükleniyor

Yükleniyor

YükleniyorYAZARLAR