Çocukların Adem Babası Emekli Oldu

Kredi Yurtlar Kurumu'nun duayen Müdürü Adem Akkoç emekli oldu.

Sıkıntılı geçen korona günlerinde gençlerin Adem babası Kredi Yurtlar Kurumu'nun duayen Müdürü Adem Akkoç'u sessiz sedasız ugurlamak içimize sinmedi, sinmezdi de.Yıllarını Kredi ve Yurtlar Kurumuna hizmet ile geçiren, gençlerin gönüllerine 'Adem Baba' olarak taht kuran başarı dolu çalışma hayatı, ilkeli duruşu ile örnek olan; Kredi ve Yurtlar Kurumu Müdürü Adem Akkoç...
Meslek hayatına son noktayı koyarak emekli oldu. Aile kutsiyeti ve sıcaklıgı ile ülkemizin dörtbir yanından ilimize okumaya gelen gençlerimize kucak açan, çalışanlarına, tüm personeline sadece bir yönetici olarak değil bir baba bir ağabey  şevkatiyle yaklaşip yol gösteren yardımcı olan, Adem babaya tüm yolu Kırsehir KYK yurtlarından geçen gençlerimiz, çalışanlarımız ve; Kırşehir'imiz adina gönülden teşekkür ediyor, bundan sonraki hayatında sağlık huzur ve tüm sevenleriyle mutlu bir yaşam diliyoruz.


Yükleniyor

Yükleniyor

YükleniyorALİ DOĞMUŞ
15.02.2021 14:09:37
İlkeli, Çalışkan, Dürüst,Samimi ve Güzel insan. Bir çok insanın gençliğinin sıcak, candan Baba insanı. Gülüşünü ve gözlerinin güzelliğini mezopotomya odasına benzetirim. Ömrün uzun olsun yüzün hep gülsün güzel insan. Hep gönüllerde olacaksın.

YAZARLAR