Çiçekdağı yeşil yol projesi hayata geçiriliyor

Çiçekdağı Belediye Başkanı Hasan Hakanoğlu Çiçekdağı İlçesine yapılacak olan projelerle ilgili bir takım incelemelerde bulundu. Başkan Hakanoğlu ilk önce Yeşil Yol projesine başladıklarını duyurdu ve şunları söyledi:

“Çiçekdağımız ile Yerköy sınırımız arasındaki 5 km’lik yolun karşılıklı iki tarafına da yapacağımız Yeşil Yol projemize( bisiklet ve yürüyüş yolu, ağaçlandırma, aydınlatma, peyzaj vs.) çalışmalarımızın 1.etap olan yürüyüş yolu, kaldırım çalışmalarına Bismillah deyip başladık. Rabbim utandırmasın, Çiçekdağımıza hayırlı uğurlu olsun.”

Çiçekdağı Belediye Başkanı Hasan Hakanoğlu incelemelerinin devamında Çiçekdağı’nda bulunan Bulamaçlı kaplıcasına yeni yapılacak 3600 m2 modern tesis için projelerinin tamamlanmış olup, yakın zamanda ihaleye çıkacağını yeni tesisin yanında mevcut kullanılmaya devam edeceğinden eski atıl halini yeniden restore edileceğinin bilgisini verdi.

Başkan Hakanoğlu, son olarak da Çiçekdağı’nda çamlığa yapılan yatırımların (Kır lokantası, Seyir tepesi, Yöresel Ürünler Satış Merkezi, Mescitler, Lavabo WC’ler, Çocuk oyun alanları, Spor alanları, Otopark, Kamelya ve barbeküler vs.) hızla devam ettiğini söyleyerek, çok yakında hizmet vereceğini söyledi

 


Yükleniyor

Yükleniyor

YükleniyorYAZARLAR