Bu video Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için!

                  Kırşehir aşkı bitmek bilmiyor. Çektiği videolarla ilgi toplayan Mikail Yılmaz, sosyal medyada büyük beğeni toplarken son olarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için bir çekim yaptı. Sosyal medyada fenomen olma yolunda hızla ilerleyen Çiçekdağlı Mikail Yılmaz videolarındaki ince dokunuşlarla gönülleri kazanmaya devam ediyor.

                Türküm, Doğruyum, Kırşehirliyim Nörüyüm? İnanmıyorsan Zahidemi çığırıyım diyerek çektiği ilk videoda Zahide türküsünü seslendiren Yılmaz sadece Türkiye'den değil yurt dışından da duyulmuştu. Bilindiği gibi yüzlerce gurbetçi bu videonun altına hem memleket hasretini iliştirdi hem de güzel temennilerde bulundu.

         Geçtiğimiz günlerde ise Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için şiir yazarak bunu videoda seslendiren Çiçekdağlı Yılmaz, Erdoğan'a övgüler yağdırdı. Sosyal medya sayfasında paylaşım yapan Mikail Yılmaz'ın bu videosu da dakikalar içerisinde yüzlerce hatta binlerce beğeni topladı. İşte Mikail Yılmaz'ın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için yazdığı o şiir: "Özünde sözünde gerçek bir lider, Hizmet zincirinde öncülük eder. Memlekete yan bakana kin güder, Büyük lider Recep Tayyip Erdoğan. Yüreği memleket aşkı ile dolan, Gayesi tek millet, tek devlet olan, Vatanın derdini davası bilen , Büyük lider Recep Tayyip Erdoğan. Tüm dünyanın gıpta ile baktığı, Avrupa’nın gölgesinden korktuğu, Gönüllerden geçer dost doğru yolu, Büyük lider Recep Tayyip Erdoğan. Kimileri ona engel olsa da, Yerli yersiz eleştiri alsa da, Azim ile yürüdü bu davada, Büyük lider Recep Tayyip Erdoğan.  Osmanlıyı kendine rehber belledi, Yorulmadan hep bu yolda yürüdü, Türkiye’yi hizmete bürüdü, Büyük Lider Recep Tayyip Erdoğan. Aşk ile memleket yükünü çekti, Mazlum olanlarla gözyaşı döktü, Hain olanların yakayı sıktı, Büyük lider Recep Tayyip Erdoğan. Kırşehirli Yılmaz’ım yazdım gönülden, Saygıyla öpüyorum elinden , Allah ayırmasın doğru yolundan , Büyük lider Recep Tayyip Erdoğan."


Yükleniyor

Yükleniyor

Yükleniyor



YAZARLAR