Bu kez kazanalım!

Yeşil-beyazlı ekibimiz 2’nci hafta ertelenen maçı Cumartesi günü oynayacak

 

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Misli.com 2’nci Lig Kırmızı Grupta 2’nci hafta Koronavirüsten dolayı oynanmayan Kırşehir Belediyespor-Etimesgut Belediyespor maçı 24 Ekim Cumartesi günü Ahi Stadyumunda oynanacak.

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Misli.com 2.Lig Kırmızı Grupta Kırşehir Belediyespor’un Ligin 2’nci haftasında kendi sahasında oynayacağı Etimesgut Belediyespor maçı öncesi yeşil-beyazlı ekipte Covid-19 PCR Testi'nde yeni pozitif vakalara rastlanması ve eksik oyuncuyla karşılaşmaya çıkmasından dolayı ileri bir tarihe ertelenmişti.

Karşılaşmanın ertelenmemesinden saatler önce kulübün resmi Fecebook hesabından yapılan açıklamada: “"Maalesef dün yaptırdığımız müsabaka öncesi zorunlu Covid-19 PCR Testi'nde yeni pozitif vakalara rastlanmıştır. Son vakalarla birlikte A Takım Listesi'ndeki futbolcu sayımız 13-e düşmüştür. Konu ile alakalı Türkiye Futbol Federasyonu'na haber365 gerekli başvurular yapılmıştır. Talimatta açıkça belirtilen bu durum ile ilgili resmi kararı TFF ve yetkili mercilerinden beklediğimizi kamuoyuna ve taraftarlarımıza saygı ile bildiririz..." ifadeleri kullanıldı.

Bu açıklamanın hemen ardından Türkiye Futbol Federasyonu resmi sayfası karşılaşmanın ertelendiğini duyurdu. Bu karşılaşma yaklaşık 3 hafta sonra 24 Ekim Cumartesi günü oynanmaya karar verilmişti.

Yeşil-beyazlılar Ligin 2’nci haftasında Cumartesi günü sahasında Etimesgut Belediyespor ile karşı karşıya gelecek. Mücadele saat 14.00’te başlayacak.

MAÇIN HAKEMLERİ BELLİ OLDU

Kırşehir Belediyespor’un Cumartesi günü Misli.com 2’nci Lig Kırmızı Grup ertelenen 2’nci hafta maçında sahasında karşılaşacağı Etimesgut Belediyespor maçının hakem triyosu belli oldu. Merkez Hakem Kurulu’ndan (MHK) yapılan açıklamaya göre Kırşehir Belediyespor-Etimesgut Belediyespor çınar maçını Malatya bölgesinden Batuhan Gülten çınar yönetecek. Batuhan Gültek’in zorlu 90 dakikada yardımcılıklarını ise Muş bölgesinden İsmail Emre, Bitlis bölgesinden ise Barış Çiçeksoyu görev yapacak. Iğdır bölgesinden Engin Atmaca ise Kırşehir-Etimesgut maçında 4’üncü hakem olarak atandı.

Öte yandan 24 Ekim Cumartesi günü saat 14.00’te Ahi Stadyumunda oynanacak olan Kırşehir Belediyespor-Etimesgut Belediyespor maçının gözlemciliğini Burak Cem Tahiroğlu, temsilci olarakta Ramazan Eniş görev yapacak.

(HABER-FOTOĞRAF: SALİH HANÇER)


Yükleniyor

Yükleniyor

YükleniyorYAZARLAR