Başkan Yılmaz'dan 15 Temmuz Mesajı

      Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Yılmaz, 15 Temmuz Demokrasi ve Birlik Günü nedeniyle yazılı bir mesaj yayınladı. Başkan Yılmaz mesajında şu ifadelere yer verdi: "Ülkemiz bundan tam dört yıl önce, hain bir darbe girişimine maruz kaldı. Başta Halkımız olmak üzere, ülkemiz, sivil toplum kuruluşlarımız ve toplumumuzun tüm kesimleri 15 Temmuz 2016 gecesi demokrasimize sahip çıkmıştır.

     15 Temmuz Gecesi milletimiz, kendi iradesine, demokrasiye ve vatanına sahip çıkma adına kahramanca direnerek çok büyük bir bedel ödemiştir. Demokrasiyi ne kadar benimsediğini çok net olarak göstermiştir. Bundan böyle demokrasimize yönelik her hareket, karşısında topyekun milletimizi bulacaktır.

      Devletimizin aldığı tedbirler, uygulamaya koyduğu düzenlemeler ve teşvikler, darbe girişiminin yarattığı olumsuz etkiyi sınırlayarak iş ve yatırım ortamımızın sağlıklı bir şekilde bugüne kadar devam etmesini sağladı. 15 Temmuz hain darbe girişiminin dördüncü yıl dönümünde, vatanımız, bağımsızlığımız ve demokrasimiz için canını vermiş bütün şehitlerimizi saygı ve minnetle anıyorum."


Yükleniyor

Yükleniyor

YükleniyorYAZARLAR