Başkan Bulut: “Öncelikli hedefimiz transfer, transfer transfer…”

Kırşehir Belediyespor Başkanı Mustafa Bulut, Kırşehir Belediyespor Teknik Direktörü Gürses Kılıç Cuma günü Yönetim Kurulu Üyeleri Basın mensupları ile bir araya geldi.

 

Kırşehir Belediyespor Başkanı Mustafa Bulut, Kırşehir Belediyespor Teknik Direktörü Gürses Kılıç Cuma günü Yönetim Kurulu Üyeleri Basın mensupları ile bir araya geldi. Başkan Mustafa Bulut ve Teknik Direktör Gürses Kılıç, hedefleri olan bir takım kurmak istediklerini fakat zor bir süreçten geçtiklerini söyledi.

Başkan Bulut, zor süreçten dolayı kendilerine destek veren Kırşehirspor taraftarlarına da çok teşekkür etti.

Basın mensuplarıyla bir araya gelen Kırşehir Belediyespor Kulüp Başkanı Mustafa Bulut, ülke olarak zor bir dönemden geçtiklerini ve bu zor dönem kendilerini oldukça etkilediklerini söyledi.

Şu süreçte bir çok isimle konuştuklarını ve yüksek para talabinde bulunduklarını belirten Başkan Bulut, “Transfer çalışmalarımız yönetimin ve hocamızın direktifleri doğrultusunda devam ediyor. Her kulüp gibi bizlerde zor ve sıkıntılı bir süreç geçiriyoruz. İnanın kasamızda 1 TL bile para yok. Yeni sezon açılmadan bu tip sıkıntıları yaşıyorsak ligler oynandığında her takım gibi bizlerde çok zor durumlara düşeceğiz. Ülke olarak Pandemi dönemi geçiriyoruz. Covid salgınından dolayı maske ve sosyal mesafeye lütfen hepimiz uyalım. 2’inci Ligde 2020-2021 Futbol Sezonunun başlamasına 28 gün kaldı.

Bizlerde bunun bilincinde olarak büyük Kırşehir Belediyespor camiasına yakışır bir takım oluşturmak için Yönetim Kurulu arkadaşlarımızla ve teknik ekibimizle gece gündüz demeden yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Dünyada ve Ülkemizde olduğu gibi Kırşehir’imizde de Koronadan dolayı büyük bir ekonomik sıkıntı var. Bu her sektörü etkilediği gibi futbolu da oldukça etkiledi. Bundan dolayı herkesin yaşadığı sıkıntıları bizlerde fazlasıyla yaşıyoruz. Ama bunu bahane etmiyor, yeşil-beyazlı bayrağımızı ligde zirve yarışı içerisi içinde olması için transfer çalışmalarımızı ince eleyip sık dokuyarak yapıyoruz. Bu takım ne Kırşehir Belediyesi’nin, nede yönetim kurulumuzdaki arkadaşlarımızın. Bu takım Kırşehir’lilerin ve kendini Kırşehirli hisseden herkesin takımıdır. Bu yüzden şehrimizin Valisi, Belediye Başkanı, Milletvekilleri, İlçe Belediye Başkanları, tüm siyasi partilerin temsilcileri, sivil toplum örgütlerinin Başkanları ile Kırşehir de ticaret yapan herkesin kendi gücü nispetinde sorumluluk alarak ekonomik katkı sunmalarını acilen bekliyoruz. Kırşehir Belediyespor’un başarısı bizlere verilecek desteklerle ancak mümkün olabilir. Spor tüm dünyada olduğu gibi Kırşehir de de siyaset üstündedir. Kimse biz olduğumuz sürece Kırşehir Belediyespor üstünden siyaset yapamaz. Ve bizde buna yönetim kurulumuz olarak buna asla müsaade etmeyiz. Transfer çalışmalarımızda da iç transfer de 6 oyuncumuzla anlaşma sağladık. Dış transferde çalışmalarımız devam etmekte olup, görüşmüş olduğumuz oyunculardan 3 oyuncu ile kesin anlaştık. Bugün ve yarında dış transferle ilgili görüşmelerimiz devam edecek” dedi.

(HABER-FOTOĞRAF: SALİH HANÇER)


Yükleniyor

Yükleniyor

YükleniyorYAZARLAR