BAŞKAN ADIGÜZEL: “BU SEZON TARAFTARA SAHİP ÇIKIN”

Taraftarlar Grubu Başkanı Bekir Adıgüzel’in yeni yönetimden isteği var…

Bugün yapılan Kırşehir Belediyespor Genel Kurulunda Kulüp Başkanı seçilen iş adamı Mustafa Bulut ile kongre sonrası tesiste bir araya gelen Taraftarlar Grubu Başkanı Bekir Adıgüzel, geçen sezon taraftarlara gereken desteğin verilip sahip çıkılmadığını belirterek bu yıl aynı yanlışın yapılmamasını beklediklerini söyledi.

“Bizler Kırşehir Belediyespor’dan para, pul, iş, aş istemiyoruz, sadece bu gençlere sahip çıkmasını istiyoruz” diyerek Mustafa Bulut’a dert yanan Bekir Adıgüzel, “Başkanım öncelikle yeni göreviniz hayırlı olsun. Bizler Kırşehirspor taraftarları olarak yeni oluşan yönetimin her zaman yanında olacağız. Geçtiğimiz sezon bizlere yok tribünde siyaset yapıyorlar, yok şöyle yok böyle diye diye yönetimle aramıza nifak sokan insanlar oldu. Buna bizler Kırşehirspor taraftarları olarak bu sezon müsaade etmeyeceğiz. Geçtiğimiz sezonki yönetim taraftarlara hep tepeden baktı. Her zaman bizleri görmezlikten geldiler. Deplasmanda bile yanlarımıza gelip te, ‘arkadaşlar hoş geldiniz bir eksiğiniz var mı? diye’ soran olmadı. Bu durum bizleri çok üzdü. Takımdan iyice bizleri soğutmaya çalıştılar. Ve sonuç takım başarısız oldu, yönetimde yer alanlar sınıfta kaldı. Zararını kim çekti büyük Kırşehirspor taraftarı. Bizlerde şuan bu sıkıntıları sizlere anlatalım ki hep birlikte yönetimiyle, basınıyla, taraftarıyla omuz omuza verelim ve güçlü bir Kırşehirspor olarak yeni sezona merhaba diyelim. Sözlerimin başında da söylediğim gibi bizlerin yanında olup taraftarlarımıza sahip çıkarsanız her zaman sizin yanınızda oluruz. Tekrar hayırlı olsun diliyorum. Allah utandırmasın” açıklamasında bulundu.

Başkan Mustafa Bulut ta, taraftarla her zaman iç içe olacaklarını belirterek, her hangi bir sıkıntı olmayacağını ifade etti.

Taraftarların her kulüp için olmazsa olmaz olduğuna dikkat çeken Başkan Bulut, taraftarların da görev ve sorumluluk içinde hareket etmelerini, her zaman taraftarın yanında olacaklarını söyledi.

(HABER-FOTOĞRAF: SALİH HANÇER)

 


Yükleniyor

Yükleniyor

YükleniyorYAZARLAR