AÖF Yaz Okulları Sınavları için görevlendirme yapılacak

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi İl Sınav Koordinatörlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamaya göre 5 Eylül tarihinde gerçekleştirilecek olan Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Programları Yaz Okulu Sınavları için görevl

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi İl Sınav Koordinatörlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamaya göre 5 Eylül tarihinde gerçekleştirilecek olan Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Programları Yaz Okulu Sınavları için görevlendirme yapılacak.

         Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi İl Sınav Koordinatörlüğü yaptığı açıklamada "05 Eylül 2020 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Programları Yaz Okulu Sınavları için görev tercihleri başlamıştır. Görev almak isteyen personelimizin 19 Ağustos 2020 tarihine kadar sistemden bina tercihi yaparak görev talebinde bulunmaları gerekmektedir. Görev tercihinizi yenilenen  augis.anadolu.edu.tr  sayfasından yapabilirsiniz" ifadelerine yer verirken, Anadolu Üniversitesi Açıöğretim Fakültesi yaz okulu kayıtları 20-28 Temmuz tarihleri arasında alındı. AÖF yaz okulu sınavları, kayıt işlemlerinin ardından merak edilen konulardan oldu. Bu sene ikinci kez uygulanan AÖF yaz okulunda sınavın pandemi şartlarının elvermesi durumunda yüz yüze 5 Eylül'de yapılacağı bildirildi.


Yükleniyor

Yükleniyor

YükleniyorYAZARLAR