AHi TV'den Çınar'a Anlamlı Ziyaret!

Ahi Televizyonu Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Eraslan, Çınar Kırşehir Gazetesi'nin kuruluşunun 16. yıldönümü nedeniyle gazetemizi ziyaret etti

 Ahi Televizyonu Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Eraslan, Çınar Kırşehir Gazetesi'nin kuruluşunun 16. yıldönümü nedeniyle gazetemizi ziyaret etti. Çınar Kırşehir Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Kahraman ve Yazı işleri Müdürü Seda Baysal ile bir süre sohbet eden Eraslan, Çınar Kırşehir Gazetesi'ni başarılı yayınlarından dolayı tebrik ederek nice yıllar diledi.

                Kırşehir'de yerel basının pandemi ve ekonomik şartlardan dolayı geçirdiği zor günler hakkında istişarelerde bulunan Eraslan ve Baysal, Kırşehir yerel basınının bu zor günleri el birliği ile aşacak güçte olduğunu kaydettiler.

                Çınar Kırşehir Gazetesi'nin güçlü kökler üzerinde temel attığını ve bu başarı çizgisini her geçen gün daha da yükseğe çıkardığını ifade eden Eraslan, gazetemiz ekibine çalışmalarında başarılar diledi. Vizyonu, misyonu ve çizgisiyle Kırşehir'de yazılı medyaya örnek nitelikle çalışmalar yapan Çınar Kırşehir'in başarısının daha uzun yıllar devam etmesi temennisinde bulunan Eraslan nice yıllar diledi.

                Ziyaret hatıra fotoğrafı çekimi ve kısa bir sohbet ile sona erdi. Çınar Kırşehir Gazetesi ve kirsehirhaber365.com Ailesi olarak Ahi Televizyonu Yönetim Kurulu Başkanı Eraslan ve AHi TV ekibine teşekkür ediyor, çalışmalarında kolaylıklar diliyoruz.


Yükleniyor

Yükleniyor

YükleniyorYAZARLAR