‘Ahi Stadyumu Santra’ yeni sezona Merhaba dedi

‘Ahi Stadyumu Santra’ yeni sezona Merhaba dedi

 

Kırşehir’in yerel televizyonu Ahi TV’nin Spor Programı olan ‘Ahi Stadyumu Santra Santra’ önceki gün yayın hayatına kaldığı yerden devam etti.

Sunuculuğunu Yasin Ata’nın yaptığı program bu sezon yeni formatta ve yeni yüzlerle sporseverlerin karşısına çıktı. Usta Spor Yorumcusu Yasin Ata'nın geçtiğimiz sezon Battal Çelik ile birlikte yaptığı programdan Battal Çelik'in, Kırşehir Belediyespor'a transfer olmasının ardından, Çelik'ten boşalan yorumculuk koltuğuna Kırşehirspor’un eski Antrenörü Mustafa Koçak ile eski futbolcusu Sinan Güneş bundan böyle siz değerli sporseverlerin karşısında olacak.

Konuyla ilgili Gazetemiz ‘Çınar Kırşehir Spor Muhabiri Salih Hançer’e açıklamalarda bulunan Ahi Stadyumu Santra Programın Genel Koordinatörü Yasin Ata, “Çok şükür programımız kaldığı yerden devam ediyor. Bu sezon yeni formatta ve yepyeni ekiple spor severlerin karşısında olacağız. Bundan önceki yol arkadaşımız olan Battal Çelik’in Kırşehirspor yönetiminde yer almasından dolayı, bizlerde bundan sonra Kırşehirspor’un eski antrenörü Mustafa Koçak ve eski futbolcularından Sinan Güneş ile birlikte her Pazartesi saat 20.00’da Ahi Televizyonunda başlayacak olan ‘Ahi Stadyumu Santra’ programı için tüm Kırşehir halkı ve sporseverleri ekranlara bekliyoruz. Canlı telefon bağlantılar, Kırşehirspor’un maç görüntüleri, görüntülü analizleri, rakipten haberler ve amatör branşlar ile sporseverlerin karşısında olacağız. Her zaman olduğu gibi bundan sonraki programlarımızda yine Kırşehir’in menfaatleri doğrultusunda kimsenin maşası olmadan doğruları da söylemekten çekinmeyeceğiz. Sporun olduğu her yerde bizlerde ‘Ahi Stadyumu Santra’ Programı ekibi olmaya çalışacağız. Yapacağımız Programları ve konuşacağımız konuları an ve an takip ederek sizlere en kısa zamanda ulaştırmaya çalışacağız. İlimizin en büyük marka değeri Kırşehir Belediyespor’n, Bölgesel Amatör Ligi’nde mücadele edecek olan Mucurspor ve Kamanspor’un maçlarının görüntülü analizleri, Amatör branşlar ve ferdi ile takım sporları röportajlar ve farklı konular, farklı konuklarla sizlerin karşısında yeni sezonda birlikte olacağız. Şuan için herkesin bildiği gibi ülke olarak gerçekten Pandemi süresince sıkıntılı günler geçiriyoruz. Maalesef ilk hafta deplasmanda Turgurluspor karşısında eksik kadroyla çıktık ve 1-0’lık skorla yenildik. 2’nci haftada Koronavirüs testlerinden geçen futbolcu kardeşlerimizin bir çoğu pozistif çıkmasından dolayı Etimesgut Belediyespor maçını oynayamadık. Bu sıkıntıları ülke olarak atlatacak güce ve iradeye sahibiz. Yeter ki bu sıkıntılı süreçte Devletimizin önerileri doğrultusunda tedbirler alarak birlik ve beraberlik içerisinde olalım. Artık bundan sonra futbol ve diğer branşlarını konuşmak ve tartışmak istiyoruz. Çünkü herkes gibi bizlerde futbolu çok ama çok özledik. Geçtiğimiz sezon programımızı birlikte yaptığımız yol arkadaşımız Battal Çelik’in yeni sezonda Kırşehir Belediyespor yönetiminde görev almasının ardından bu sezon aramızda olamayacağından dolayı siz değerli sporseverlere 2 spor adamını karşınıza çıkaracağım. Ben şahsım adına Battal Çelik’in Kırşehir Belediyespor Futbol Kulübünde aktif olması ve söz sahibi olması spor camiası olarak bizleri mutlu eder. Kırşehir Belediyespor’un yönetiminde mutlak hedefi şampiyon olup 1’inci Lige çıkmalıdır. Şampiyonluk dışında hiç sonuç taraftarları mutlu etmez. Santra programımız ilerleyen günlerde tekrar sporseverlerin heyecanla izlediği bir program olmaya devam edecek. Battal Çelik’ten boşalan yorumculuk koltuğuna 2 yeni spor adamıyla devam edeceğiz” dedi.

(HABER-FOTOĞRAFLAR: SALİH HANÇER)


Yükleniyor

Yükleniyor

YükleniyorYAZARLAR