AHİ Stadyumu santra, yeni sezona bomba gibi giriyor

AHİ Stadyumu santra, yeni sezona bomba gibi giriyor

Kırşehir’in sevilen Spor Programı ‘Ahi Stadyumu Santra’ yeni sezona bomba gibi ekiplerle geliyor.

Her Pazartesi günü akşam saat 20.00'da Ahi Televizyonunda yayınlanan ve Sporseverlerin ilgiyle takip ettiği, "Ahi Stadyumu Santra Programı" yeni sezona hazırlanıyor.

Usta Spor Yorumcusu Yasin Ata'nın geçtiğimiz sezon Battal Çelik ile birlikte yaptığı programdan Battal Çelik'in, Kırşehir Belediyespor'a transfer olmasının ardından, Çelik'ten boşalan yorumculuk koltuğuna kimler transfer olacak?

Yasin Ata, yeni sezon öncesi çok önemli 2 spor adamını isimlerini kamuoyuna duyuracak bundan sonraki programları birlikte yapacağı yol arkadaşlarının isimlerini söyleyeceğini belirtti.

Konuyla ilgili gazetemiz ‘Çınar Kırşehir’e açıklamalarda bulunan Spor Yorumcusu Yasin Ata, “Her sene ayrı bir heyecana sahip olan Spor Programımız bu senede farklı konu ve konuklarla siz değerli sporseverlerin karşısında olacağız. Kırşehir’in menfaatleri doğrultusunda kimsenin maşası olmadan doğruları da söylemekten çekinmeyeceğiz. Sporun olduğu her yerde bizlerde olmaya çalışacağız. İlimizin en büyük marka değeri Kırşehir Belediyespor’n, Bölgesel Amatör Ligi’nde mücadele edecek olan Mucurspor ve Kamanspor’un maçlarının görüntülü analizleri, Amatör branşlar ve ferdi ile takım sporları röportajlar ve farklı konular, farklı konuklarla sizlerin karşısında yeni sezonda birlikte olacağız. Herkesin bildiği gibi ülke olarak gerçekten Pandemi süresince sıkıntılı günler geçiriyoruz. Bu sıkıntıları ülke olarak atlatacak güce ve iradeye sahibiz. Yeter ki bu sıkıntılı süreçte Devletimizin önerileri doğrultusunda tedbirler alarak birlik ve beraberlik içerisinde olalım. Artık bundan sonra futbol ve diğer branşlarını konuşmak ve tartışmak istiyoruz. Çünkü herkes gibi bizlerde futbolu çok ama çok özledik. Geçtiğimiz sezon programımızı birlikte yaptığımız yol arkadaşımız Battal Çelik’in yeni sezonda Kırşehir Belediyespor yönetiminde görev almasının ardından bu sezon aramızda olamayacağından dolayı siz değerli sporseverlere 2 spor adamını karşınıza çıkaracağım. Ben şahsım adına Battal Çelik’in Kırşehir Belediyespor Futbol Kulübünde aktif olması ve söz sahibi olması spor camiası olarak bizleri mutlu eder. Kırşehir Belediyespor’un yönetiminde mutlak hedefi şampiyon olup 1’inci Lige çıkmalıdır. Şampiyonluk dışında hiç sonuç taraftarları mutlu etmez. Santra programımız ilerleyen günlerde tekrar sporseverlerin heyecanla izlediği bir program olmaya devam edecek. Battal Çelik’ten boşalan yorumculuk koltuğuna 2 spor adamıyla devam edeceğiz. İsimlerini şuan için söylemek istemiyoruz. Ama bu 2 isim Kırşehir sporunun her zaman içinde var olan ve her zamanda var olmaya devam edecek olan çok kıymetli isimleri karşınıza çıkaracak olmaktan şimdiden heyecanlıyım” açıklamasında bulundu.

(HABER-FOTOĞRAF: SALİH HANÇER)


Yükleniyor

Yükleniyor

YükleniyorYAZARLAR